25.04.2009 Статті

ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧА ВЕНТИЛЯЦІЯ ВУТ міні – ОПТИМАЛЬНЕ РІШЕННЯ ПРИ МІНІМАЛЬНИХ РОЗМІРАХ

В середньому, 25 тис. літрів на добу прокачує через легені людина в процесі дихання. У приміщенні, де є ускладнене природне провітрювання, можуть виникнути проблеми зі здоров’ям через неякісне повітря.

На сьогоднішній день сучасні житлові та офісні будівлі в обов’язковому порядку забезпечуються механічною припливно-витяжною вентиляцією для досягнення комфортних параметрів повітряного середовища. Однак, підвищення комфортності приміщень призводить до збільшення витрат енергії на підігрів припливного повітря в зимовий час. Вихід тут єдиний – застосовувати пристрої утилізації тепла, де за рахунок тепла, яке міститься у витяжному повітрі, підігрівається припливне.

Зі зростанням цін на енергоносії загострилася проблема забезпечення житлових та громадських приміщень вентиляцією в зимових умовах. Компанія «Вентс», відома своїми інноваційними розробками в області вентиляції, рада представити Вам своє нове ефективне конструкторське рішення для вентиляції невеликих комерційних приміщень, офісів, приватних котеджів, салонів краси, медичних кабінетів, квартир до 150 м2 – припливно-витяжні установки серії ВУТ міні з рекуперацією тепла. Це гарантоване покращення показників мікроклімату та розумний вибір на користь здоров’я Вашої сім’ї!

Пластинчастий рекуператор перехресного потоку забезпечує до 85% повернення тепла та сприяє економії витрат протягом опалювального сезону від 6500 до 7600 кВт!

Забруднене повітря всмоктується з верхньої частини приміщення, фільтрується та поступає у теплообмінник, куди одночасно втягується свіже зовнішнє повітря. Обидва повітряних потоки проходять поруч один одного, не змішуючись, оскільки розділяються пластинами рекуператора перехресного потоку, через які тепло підігрітого відпрацьованого повітря передається до чистого, холодного. Витяжне охолоджене повітря викидається назовні, а підігріте припливне повітря подається до приміщення. Це дозволяє безперервно оновлювати повітря в приміщенні, очищуючи його від алергенів, шкідливих мікроорганізмів, побутового пилу, тютюнового диму, а також економити до 60% загальних витрат тепла на обігрів у зимову пору року та у міжсезоння. Енергоспоживання установки є співставним зі споживанням звичайної 100 Вт лампочки.

Компактні розміри дозволяють монтаж як безпосередньо в обслуговуваному приміщенні (за підвісною стелею, ніші або відкритим способом), так і в підсобних приміщеннях (на горищі, балконі, в підвалі, коморі, навіть у кухонній шафі).

Енергозберігаючі припливно-витяжні системи із вбудованим рекуператором обов’язково впораються з проблемою якості повітря в приміщенні, заощаджуючи при цьому Ваші кошти.

Установка поставляється готовою до підключення та монтується до круглих повітропроводів діаметром 100, 125 мм. Витрати на монтаж та електротехнічні роботи є мінімальними та потребують не більше 2-3х годин.

Окрім вищезгаданих очевидних переваг ВУТ міні, можна також виділити:

  • високий ступінь очищення повітря, який досягається завдяки двом вбудованим фільтрам зі ступенем очищення G4;
  • керування за допомогою пульта (тиристорного регулятора швидкості РС-1-300);
  • можливість заміни рекуператора на літню вкладку в теплу пору року;
  • низькі експлуатаційні витрати, порівняно із центральними системами рекуперації тепла;
  • автоматичну систему захисту рекуператора від обмерзання;
  • тепло-, звукоізоляційний корпус з 20 мм оцинкованої сталі, для ізоляції якого використовується негорючий матеріал з мінеральної вати;
  • 2 типи виконання установки – з вертикальним та горизонтальним розташуванням патрубків;
  • наявність бічної сервісної кришки.

Абсолютно всі компоненти припливно-витяжної установки виконані з високоякісних матеріалів та розраховані на тривалий термін експлуатації. Також Вас приємно здивує низький шум під час її роботи.

Обладнання для систем вентиляції, яке виготовляється компанією «Вентиляційні системи», дозволяє створювати комфортні умови з мінімальними витратами енергії, що відповідає сьогоднішній концепції боротьби з парниковим ефектом.

На сьогоднішній день установки цієї серії активно демонструються на спеціалізованих виставках та семінарах, а представники компанії приступили до проведення навчально-технічних тренінгів зі встановлення, монтажу та експлуатації системи.

Види припливно-витяжних установок


Припливна установка ВЕНТС ВПА

Приточная установка ВЕНТС ВПАПрипливна установка ВЕНТС ВПА являє собою повністю готовий вентиляційний агрегат, який забезпечує фільтрацію, підігрів та подачу свіжого повітря до приміщення. Продуктивність установок – від 200 до 1500 м3/год. Робочий тиск – до 715 Па. Усі моделі призначені для з’єднання з круглими повітропроводами номінальним діаметром 100, 125, 150, 200, 250, 315 мм.

Припливна установка ВЕНТС МПА

Приточная установка ВЕНТС МПАПрипливна установка ВЕНТС МПА являє собою повністю готовий вентиляційний агрегат, який забезпечує фільтрацію, підігрів та подачу свіжого повітря до приміщення. Продуктивність установок – від 800 до 3500 м3/год. Робочий тиск – до 710 Па. Усі моделі призначені для з’єднання як із круглими повітропроводами номінальним діаметром 200, 250, 315, 355, 400 мм, так і з прямокутними повітропроводами номінальним перерізом 400х200, 500х250, 500х300, 600х350 мм.

Припливно-витяжна установка ВЕНТС ВУТ ЕГ

Приточно-вытяжная установка ВЕНТС ВУТ ЭГПрипливно-витяжна установка ВЕНТС ВУТ ЕГ являє собою повністю готовий вентиляційний агрегат, який забезпечує фільтрацію, подачу свіжого повітря до приміщення та видалення забрудненого. При цьому тепло витяжного повітря передається до припливного повітря через пластинчастий рекуператор. Продуктивність установок складає від 150 до 2000 м3/год. Робочий тиск – до 700 Па. Усі моделі призначені для з’єднання з круглими повітропроводами номінальним діаметром 125, 150, 160, 200, 250, 315 мм.

Припливно-витяжна установка ВЕНТС ВУТ міні

Приточно-вытяжная установка ВЕНТС ВУТ миниПрипливно-витяжна установка ВУТ міні являє собою повністю готовий вентиляційний агрегат, який забезпечує фільтрацію, подачу свіжого повітря до приміщення та видалення забрудненого. При цьому тепло витяжного повітря передається до припливного повітря через пластинчастий рекуператор. Продуктивність установок складає від 200 до 300 м3/год. Робочий тиск – до 300 Па. Усі моделі призначені для з’єднання з круглими повітропроводами номінальним діаметром 100, 125 мм.

Припливно-витяжна установка ВЕНТС ВУТ Г

Приточно-вытяжная установка ВЕНТС ВУТ ГПрипливно-витяжна установка ВУТ Г являє собою повністю готовий вентиляційний агрегат, який забезпечує фільтрацію, подачу свіжого повітря до приміщення та видалення забрудненого. При цьому тепло витяжного повітря передається до припливного повітря через пластинчастий рекуператор.
Продуктивність установок складає від 150 до 2000 м3/год. Робочий тиск – до 700 Па. Всі моделі призначені для з’єднання з круглими повітропроводами номінальним діаметром 125, 150, 160, 200, 250, 315 мм.

Голосування
Наскільки зручним для вас став оновлений сайт?

результати

Загрузка ... Загрузка ...
Июнь 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930