30.04.2010 Статті

Для чого потрібна вентиляція?

Надлишкова вологість і запиленість у Вашій квартирі, закопчена кухня – все це свідчить про недостатню вентиляцію. Як наслідок, поява грибка в приміщенні, псування інтер’єру, а головне, зниження комфортності та зростання ризику серцево-судинних і дихальних захворювань.

Єдиний спосіб боротьби з цими явищами – організація грамотної, ефективної вентиляції. Чистота і свіжість повітряного середовища в приміщенні обумовлена наявністю та якістю вентиляційних систем. Ефективність систем вентиляції визначається їх здатністю контролювати конденсацію і наявність шкідливих домішок в повітрі, забезпечувати надходження кисню ззовні, щоб постійно зберігати свіжість повітря.

«ВЕНТС» пропонує вентилятори, що відрізняються поєднанням високої продуктивності і надійності при малій споживаній потужності, низькому рівні шуму. Широкий модельний ряд включає в себе вироби різної продуктивності і дизайну, наділені додатковими функціями.

Ванна кімната

Ванна кімната – основне джерело підвищеної вологості в квартирі. Тому для неї краще використовувати моделі з таймером і датчиком вологості (з індексом ТН). Такі вентилятори самостійно вмикаються, коли рівень вологості перевищить задану межу, і відключаються, провентилювавши приміщення. Для невеликих ванних кімнат підходять вентилятори серії 100 і 125, для приміщень більше 8 м2 серії 125 Турбо або 150.

Туалетна кімната

Для туалетної кімнати призначені вентилятори з таймером затримки відключення (з індексом Т). Ці моделі здатні відпрацювати ще до 25 хвилин після того, як Ви залишите приміщення, а потім самостійно відключитися. Для туалетів площею до 5 метрів підходять вентилятори серії 100, а якщо площа більша, ми рекомендуємо встановити вентилятори серії 125 або 100 Турбо.

Кухня

Кухня – це частина Вашої квартири, де недолік вентиляції відчувається особливо гостро. Концентрація шкідливих речовин біля працюючої газової плити, навіть при включеній витяжці вище, ніж в атмосфері автомобільної пробки! Спеціально для кухні розроблені вентилятори серії Ф, в яких резервна решітка забезпечить вентиляцію приміщення навіть при вимкненому вентиляторі. Також для кухні рекомендується використовувати вентилятори серій К, К1, Д і С, які оснащені захисною сіткою від комах. Для невеликих і середніх кухонь ми рекомендуємо використовувати вентилятори серій 100 і 125.

Завантажити презентаційну листівку.

Голосування
Чи допомагають Вам розсилки новин стежити за новинками?

результати

Загрузка ... Загрузка ...
Май 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031