Без шуму і пилу та зайвих витрат
Без вентиляції важко уявити собі сучасний будинок, квартиру або офіс. І навіть коли свіжого повітря бракує, ми відкриваємо кватирки, вікна і насолоджуємося припливом свіжості. Проте більшість із нас навіть не замислюється над тим, що взимку така свіжість охолоджує приміщення і призводить до додаткових ви-трат на опалення. А чи можна якимось чином уникнути цих витрат?
Підписуйтесь на сторінку журналу VENTS Magazine у Фейсбуці
Одним з ефективних рішень у цьому разі буде встановлення в приміщеннях децентралізованих реверсивних провітрювачів ТвінФреш. Такі пристрої не лише забезпечать вам постійний приплив свіжого і очищеного від пилу повітря, але й видалять відпрацьоване повітря, а завдяки вбудованим регенераторам енергії позбавлять вас зайвих витрат на опалення в зимовий період і кондиціювання повітря влітку.
Але до чого тут опалення, запитаєте ви. Річ у тім, що температурний режим у будинку і вентиляція безпосередньо пов’язані між собою. В холодний сезон опалювальні пристрої нагрівають повітря, створюючи оптимальний мікроклімат в приміщенні, а вентиляція виводить це прогріте повітря назовні. І чим краще працює вентиляція, тим більше втрачається тепла. У літній період з таким самим «успіхом» з приміщення виноситься прохолода. Це означає, що гроші на опалення взимку і кондиціювання влітку в прямому сенсі викидаються на вітер. А враховуючи постійне зростання цін на енергоресурси, ці гроші зовсім не малі.
Постараємося оцінити ці втрати. Відомо, що будь-який будинок не є повністю герметичною спорудою, і втрати тепла в ньому неминучі. Як свідчать розрахунки, основні тепловтрати відбуваються через фундамент (до 15 %), зовнішні стіни (до 15 %), вікна і двері (до 17 %), покрівлю (до 10 %) та систему вентиляції (до 50 %). Зверніть увагу: вентиляція виносить назовні до половини генерованого тепла! І як би ви не утеплювали зовнішні стіни, покрівлю і фундамент, які б не встановлювали теплоізольовані склопакети і двері, це розв’яже проблему тільки наполовину. А що робити з іншою половиною? Продовжувати платити за тепло, яке викидається на вулицю?
Рішення є! І вам не потрібно буде перекривати або зменшувати вентиляцію. Провітрювач ТвінФреш дозволить вам завжди насолоджуватися свіжим повітрям і при цьому максимально економити на опаленні.
Провітрювачі ТвінФреш є невеликими і повністю самодостатніми вентиляційними пристроями, що забезпечують приплив свіжого і відтік відпрацьованого повітря. Вони досить ефективні, універсальні, економічні, прості в установці і обслуговуванні. Такі пристрої можуть використовуватися як додаткове вентиляційне обладнання (при недостатній вентиляції), так і основне. Вони монтуються безпосередньо в зовнішній стіні, найчастіше над радіатором опалення, з тим, щоб прохолодне повітря, яке надходить до приміщення в холодний період року, швидше прогрівалося.
Припливний клапан ТвінФреш складається з телескопічного каналу, блоку вентилятора з шасі і зовнішнього вентиляційного ковпака. Всередині телескопічного каналу встановлені фільтри і високотехнологічний керамічний акумулятор енергії з ефективністю регенерації до 90 %. Такий акумулятор призначений для утилізації теплової енергії, яка міститься у витяжному повітрі, з метою нагрівання припливного повітря. Цей пристрій буде належним чином оцінений тими, хто вміє рахувати гроші і був би не проти в холодний період року зменшити витрати на опалення, а в літній час – на кондиціювання. Завдяки своїй комірчастій структурі регенеративний акумулятор має велику площу контакту з повітрям і високі теплопровідні та накопичувальні властивості. Також керамічний акумулятор оброблений спеціальною антибактеріальною речовиною, яка запобігає розвитку бактерій всередині регенератора.
Телескопічний канал провітрювача може мати як круглий, так і квадратний переріз, що забезпечує зручний монтаж пристрою під час зведення будівлі. Квадратні телескопічні канали виконані з металу з полімерним покриттям і шаром ізоляційного матеріалу, круглі канали виготовляються з ПВХ-пластика. Довжину каналу можна відрегулювати відповідно до товщини стіни, що прискорює і спрощує монтаж.
Для нагнітання і витяжки повітря застосовується реверсивний осьовий вентиля-тор з ЕС-мотором. Завдяки застосуванню ЕС-технологій вентилятор вирізняється низьким енергоспоживанням. Живлення вентилятора здійснюється безпечною напругою 12 В. Працювати такий припливний клапан може в трьох режимах: припливу повітря, витяжки, а також змінному реверсивному режимі, який дозволяє чергувати приплив з витяжкою. Необхідний режим встановлюється на зовнішній панелі приладу.
Очищення припливного і витяжного повітря здійснюється за допомогою двох вбудованих фільтрів із загальним ступенем очищення G3. Фільтри забезпечують очищення свіжого повітря від пилу і комах і служать захистом елементів провітрювача від засмічення. Вони також оброблені антибактеріальною речовиною. Для очищення фільтри достатньо пропилососити або промити водою, при цьому антибактеріальна речовина не змивається.
Читайте також
21 Сер 2024
Продукція Вентс для кухонь і пекарень
14 Сер 2024
Шум побутового вентилятора: як його оцінити?
19 Чер 2024
Забруднення повітря: чим дихати?
20 Гру 2023
Децентралізовані пристрої VENTS: РОЗУМНІ, ЕКОНОМНІ, ПРИВАБЛИВІ
12 Гру 2023
Вентс забезпечив вентиляцію в новому родинному домі для онкохворих дітей «Дача»
23 Лис 2023
Нове обладнання VENTS: ЕНЕРГООЩАДЖЕННЯ, СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН, РОЗУМНІ ТЕХНОЛОГІЇ
9 Бер 2023
Провітрюй приміщення без втрат тепла
1 Лис 2022
Укриття потребують систем вентиляції
7 Гру 2021
Вентс забезпечив кліматичним обладнанням найбільший в Україні торговельно-розважальний центр
10 Лис 2021
Юлія Двораковська: «Для нової інноваційної клініки ми обрали обладнання Вентс»
8 Лип 2021
Вентиляція світового рівня
21 Тра 2021
Вчені визнали провідну роль вентиляції в боротьбі з поширенням COVID-19
6 Тра 2021
Вентс проводить комплекс робіт із організації систем мікроклімату у відомій клініці
29 Кві 2021
Як подбати про безпечне повітря у будинку? Частина 3
8 Кві 2021
Обладнання Вентс підтверджує свою енергоефективність
10 Лют 2021
Вентиляцію грузинської клініки забезпечує обладнання ВЕНТС
29 Гру 2020
Як подбати про безпечне повітря у будинку? Частина 2
24 Лис 2020
Як подбати про безпечне повітря в будинку? Частина 1
16 Лис 2020
Обладнання Вентс у всіх куточках світу
29 Тра 2020
Чисте повітря проти вірусних захворювань
4 Тра 2020
Вентиляція в мобільних госпіталях: світова практика та вентиляційні рішення
2 Кві 2020
Вентиляція в медустановах: захист від вірусів та чисте повітря
1 Кві 2020
На шляху до досконалості
11 Бер 2020
Вентиляція на раз, два, три
20 Лют 2020
Космічна подорож
11 Лют 2020
Розумна вентиляція
5 Лют 2020
Кохання під мікроскопом
29 Січ 2020
Повітряні сили
21 Січ 2020
Операція «Децентралізація»
14 Січ 2020
Життя без сміття
3 Січ 2020
Повітря молодості
18 Гру 2019
Сонце в бокалі
16 Гру 2019
Приборкування диму та вогню
12 Гру 2019
У пошуках кисню та фітонцидів
5 Гру 2019
Місто майбутнього
28 Лис 2019
Обережно, пил!
20 Лис 2019
10 негативних наслідків поганої вентиляції в житловому приміщенні
14 Лис 2019
Загадки білого континенту
8 Лис 2019
Мисливці за вуглекислим газом
7 Лис 2019
Зелений клімат-контроль