6.08.2014 Статті

Антибактеріальне покриття вентиляційного устаткування ВЕНТС

Кожен з нас не раз відчував різницю між повітрям в приміщенні і, наприклад, на морі. Вираз «хочеться дихати на повні груди» з’явилося з реальних відчуттів легкості і свіжості природного повітря.

У містах же повітря забруднене всілякими шкідливими домішками від пилу і пилку до хвороботворних мікроорганізмів, а в закритих приміщеннях їх концентрація ще більше підвищується.

Як правило, в приміщеннях, де постійно перебуває багато людей і навіть в наших квартирах з поганою вентиляцією ми починаємо відчувати легке нездужання, дискомфорт, підвищену стомлюваність, головний біль. Зазвичай, одна з головних причин це забруднене повітря, яке ми називаємо «задушливе» і відкриваємо вікна або включаємо кондиціонер в бажанні позбавитися від задухи. Але ці заходи малоефективні для припливу свіжого повітря через відкриті вікна надходить холодне вуличне повітря,що веде до підвищення тепловтрат і витрат на енергоносії, а влітку повітря гаряче і не дуже комфортне. А кондиціонер взагалі не освіжає повітря, а тільки охолоджує і циркулює його всередині приміщення, «ганяючи» всі шкідливі домішки по колу.

Однак серед усіх забруднювачів у повітрі присутні одні з найнеприємніших «гостей» мікроорганізми, в тому числі і хвороботворні мікроби і грибки. Їх кількість різноманітна, так само як і велика кількість захворювань, які вони викликають. Через дихальні шляхи ці невидимі шкідники потрапляють в наш організм, тому таке забруднене повітря може вкрай негативно позначитися на здоров’ї людей, викликаючи нездужання, алергію, підвищуючи ризик розвитку легеневих захворювань та інших хронічних хвороб. Можливість потрапляння хвороботворних мікроорганізмів в організм здорової людини повітряно-крапельним шляхом підвищується, коли ми перебуваємо в одному приміщенні з хворим або в медичних установах.

Звичайно, головне в протистоянні всіляким мікробам міцне здоров’я і хороший імунітет. А дихання свіжим повітрям є для цього однією з найнеобхідніших умов. Щоб знизити концентрацію шкідливих речовин у повітрі, необхідно, в першу чергу, забезпечити нормальний регулярний повітрообмін, тобто створити примусову припливно-витяжну систему вентиляції.

ВЕНТС пропонує широкий вибір вентиляційного обладнання для приміщень різної площі і різного призначення. Найбільш актуальний тренд сьогодні створення енергоефективних систем вентиляції на базі припливно-витяжних установок з рекуперацією тепла.

Припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла ТМ ВЕНТС забезпечують якісну вентиляцію, мають високий ККД і тривалий термін експлуатації, дозволяють ефективно використовувати тепло або прохолоду витяжного повітря, знижуючи витрати на опалення взимку і кондиціонування влітку. Повітря, що потрапляє через установки в приміщення, проходить додаткове очищення за допомогою фільтрів, тим самим знижуючи концентрацію шкідливих домішок в припливному повітрі.

Однак є в припливно-витяжних установках ВЕНТС ще одна дуже важлива відмінна риса антибактеріальне покриття рекуператора і фільтрів, яке нейтралізує більшість поширених видів грибків і бактерій.

Антибактеріальне покриття створює на поверхні рекуператора і фільтрів захисний шар, який повністю виключає появу і життєдіяльність різних мікроорганізмів усередині установки. І хоча бактерії, як правило, демонструють чудеса адаптації і здатні до мутацій, активна складова даного антибактеріального покриття настільки стійка, що поширює свою нейтралізуючу дію і на мутовані мікроорганізми. При цьому покриття не має запаху, абсолютно нешкідливе для людини, антибактеріальне покриття знезаражує (вбиває) практично всі відомі види грибків і мікроорганізмів, що підтверджено висновком державної санітарно-епідеміологічної експертизи МОЗ України.

Антибактеріальне покриття в припливно-витяжних установках ВЕНТС стійке до змивання під час чищення ви сміливо можете промити рекуператор мильною водою, а покриття залишиться в цілості і продовжить виконувати свої захисні функції.

Ці переваги припливно-витяжних установок ВЕНТС з рекуператорами, обробленими антибактеріальним покриттям, роблять їх незамінним рішенням при організації систем вентиляції медичних установ. Завдяки системі вентиляції на базі даного вентиляційного устаткування ВЕНТС забезпечується якісна вентиляція повітря і істотно знижується концентрація хвороботворних організмів, а, отже, підвищується рівень захищеності людей.

Варто відзначити, що припливно-витяжні установки з рекуператором з антибактеріальним покриттям призначені для експлуатації в різних кліматичних регіонах, оскільки поріг мінусових температур не має обмеження.

Де б ви не проживали, приймаючи рішення створити систему вентиляції на базі припливно-витяжних установок з рекуперацією тепла ТМ ВЕНТС, ви обираєте бездоганну гарантовану якість обладнання, комфортний мікроклімат у ваших приміщеннях і чисте знезаражене повітря, яке так необхідне для здоров’я нашого організму.

Голосування
Чи допомагають Вам розсилки новин стежити за новинками?

результати

Загрузка ... Загрузка ...
Май 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031