ВЕНТС випускає гідне обладнання, яке повністю задовольняє потреби ринку

Директор столичної компанії «Белвест Трейд» Петро Сингаївський ділиться своєю думкою щодо останніх тенденцій на ринку вентиляційного обладнання, а також про продукцію компанії «Вентиляційні системи».

Петро СИНГАЇВСЬКИЙ, директор компанії «Белвест Трейд»

«Наша компанія працює на українському ринку кліматичної техніки вже понад 17 років. Виходячи з нашого досвіду роботи, можу стверджувати, що за останніх декілька років помітно збільшився попит на вентиляційне обладнання з можливістю регенерації теплової енергії, низьким енергоспоживанням, високою шумоізоляцію та яке є універсальним під час монтажу. Також через непросту економічну ситуацію в країні багато закордонних компаній почали втрачати свої долі на ринку, що дозволило українським виробникам зміцнити свої позиції.

Якщо говорити про українських виробників, то тут беззаперечним лідером можна вважати компанію «Вентиляційні системи». Продукція, яку виготовляє завод, цілком відповідає запитам сучасного ринку і має широкий асортимент найменувань, різноманітні типорозміри та модифікації, що дозволяє здійснювати тонкий підбір устаткування для будь-якого об’єкту. При цьому, що не менш важливо, вона має доступну вартість. Додатковими перевагами співпраці з компанією «Вентиляційні системи» можна назвати розумні терміни виробництва продукції, значний складський запас, а також оперативне вирішення питань, що пов’язані з гарантійними зобов’язаннями».

Голосування
Чи допомагають Вам розсилки новин стежити за новинками?

результати

Загрузка ... Загрузка ...
Май 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031