Шлях у тисячу миль починається з першого кроку
Співробітники компанії «Вентиляційні системи» не лише постійно вдосконалюють свої компетенції та досягають усе нових професійних висот, але й реалізовують свої таланти у спорті, мистецтві та різноманітних хобі, про що ми неодноразово писали. Черговий наш талановитий гість – провідний спеціаліст фінансового відділу компанії Ольга РЕЗАНКО.
Ольга вже понад п’ять років удосконалюється в такому екстремальному, захопливому й, на думку багатьох, нежіночому виді автоспорту як картинг. Це гонки, де максимальна швидкість автомобіля (карта) на різних трасах може перевищувати 100 км/год, що дуже небезпечно. Тому не дивно, що до Ольги в нас постало чимало запитань.
Ольго, як Ви прийшли в такий екстремальний вид спорту? Це була випадковість або усвідомлений вибір?
Автомобілі та все, що з ними пов’язано, мене цікавило з дитинства, років із шести. Але на картинг я потрапила зовсім випадково. Мої друзі запросили мене, запропонували покататися разом із ними, так і захопилася. Спочатку це були поодинокі прокати, короткі заїзди по 10 хвилин. Але з часом мій рівень пілотування почав зростати, час проходження кола став покращуватися, і я стала брати участь у повноцінних гонках.
Як довго Ви займаєтеся картингом? Що найбільше Вас приваблює в цьому виді спорту?
Картинг прийшов у моє життя п’ять років тому, і з тих пір ми не розлучаємося. Для мене картинг – не просто спорт, це захоплення й відпочинок. Це пристрасть, адреналін, емоції, постійна робота над собою. А ще можливість розкрити себе з різних сторін. Тут ти можеш бути й пілотом, і напарником у команді, й хронометристом, і стратегом. Наприклад, в Україні я беру участь у гонках в якості пілота, але в міжнародних 24-годинних марафонах з картингу серед любителів я виступаю в ролі стратега, представляючи команду Kozaks.
Розкажіть докладніше про міжнародні гонки.
Такі гонки проводяться під час вікенду, а перед цим увесь тиждень проходять адаптація й посилені тренування команд. Як правило, такі марафони збирають понад 30 команд з усього світу. Подібні змагання – це також спілкування та обмін досвідом. Останній раз наша команда виступала у Франції, в передмісті Парижа, де ми посіли 10 місце серед 37 команд.
Наскільки нам відомо, Ви також берете активну участь в автомобільних гонках.
Так, це правда. З 2008 року я беру участь у щорічному «Великому жіночому ралі», яке традиційно проходить 8 березня. До участі допускаються до 50 екіпажів, що складаються з пілота і штурмана. І всі дівчата! Тут все дуже серйозно – спеціальна ділянка, слалом, і мчати доводиться за зашифрованим маршрутом завдовжки 70–100 км. Навіть перед самим стартом ніхто не знає, куди йому доведеться їхати, поки не отримає в руки заповітну легенду. Як правило, до 10% екіпажів сходять з дистанції. На сьомий рік наполегливих зусиль ця вершина мені скорилася, і наш екіпаж виграв ралі у 2015 році.
Цьогоріч я також брала участь у жіночому ралі, де виступала в якості штурмана разом із пілотом Іриною Хом’як на ефектному й потужному купе Peugeot RCZ 1.6 turbo. У підсумку ми посіли почесне третє місце.
Вітаємо з гарним результатом. А що кажуть про Ваше захоплення близькі родичі?
Близькі та рідні підтримують, розуміють і пишаються мною. Напевно, саме завдяки цьому я усвідомила, що хочу не просто кататися поодинці, а брати участь у повноцінних гонках. Практично у всіх гонках я єдина дівчина, яка змагається нарівні з чоловіками.
Якщо хтось із наших читачів захоче спробувати свої сили в картингу, що йому слід зробити?
Ніколи не бійтеся зробити перший крок. Шлях у тисячу миль починається саме з першого кроку. Обмеження ми придумуємо собі самі, але якщо є бажання, то досягти можна всього!
Фото Іван Паскаль.
Читайте також
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2024/04/Photo_DNS11_1-gl.jpg&h=113&w=150)
30 Кві 2024
Вентс взяв участь у термомодернізації ще одного столичного дитсадка
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2024/04/News_Epicentr_Awards_1-gl.jpg&h=113&w=150)
16 Кві 2024
Вентс отримав нагороду UA Epicentr Awards
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2023/12/V_banner_Forbes_gl.png&h=113&w=150)
5 Гру 2023
Вентс увійшов до рейтингу найуспішніших компаній України за даними Forbes Ukraine
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2023/05/News_Patr_1-gl.jpg&h=113&w=150)
8 Тра 2023
Вентиляцію нового житлового комплексу забезпечують вентилятори Вентс
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2021/12/Leader_3-1-gl.jpg&h=113&w=150)
30 Гру 2021
Вентс названо кращим підприємством галузі
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2021/06/Inna_21-gl.png&h=113&w=150)
10 Чер 2021
Вентс продовжує підтримувати українське мистецтво
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2021/05/Leader_1-gl.png&h=113&w=150)
14 Тра 2021
Вентс визнано лідером галузі
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2021/05/Ex_Marchuk_1-gl.png&h=113&w=150)
12 Тра 2021
Івану Марчуку – 85! У Києві відкрилася ювілейна виставка відомого художника
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2021/01/Marchuk_banner_UA-gl.png&h=113&w=150)
14 Січ 2021
100 робіт Івана Марчука у спеціальному випуску журналу VENTS Magazine
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2020/12/RichPort_1-gl.png&h=113&w=150)
9 Гру 2020
Установки ВЕНТС забезпечують свіжим повітрям новий бізнес-центр
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2020/12/predstavitelstva-gl-1.png&h=113&w=150)
1 Гру 2020
Вентс відкрив представництва в Одесі та Дніпрі
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2020/07/Veteran-Vents-380-286.png&h=113&w=150)
14 Лип 2020
Нові горизонти команди «Ветеран-Вентс»
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2020/04/V_banner_CoVid-19_380h286_UA.png&h=113&w=150)
8 Кві 2020
Ми працюємо! Політика ВЕНТС у період пандемії COVID-19
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2020/03/Ozelen_1-gl.png&h=113&w=150)
18 Бер 2020
ВЕНТС долучився до встановлення рекорду України
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2020/01/Kolyada_2-gl.png&h=113&w=150)
22 Січ 2020
Юні таланти поділилися з ВЕНТС святковим настроєм
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2020/01/Matlak_3-gl.png&h=113&w=150)
9 Січ 2020
Олександр Матлак: «Ми маємо пишатися тим, що виробляємо реально корисний для людей продукт»
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/12/December_2-gl.png&h=113&w=150)
28 Гру 2019
ВЕНТС долучився до святкових заходів
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/12/Epicenter_1_2-gl.png&h=113&w=150)
23 Гру 2019
Передноворічний подарунок для боярчан
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/12/Marchuk-gl.png&h=113&w=150)
19 Гру 2019
Новий календар ВЕНТС готовий дивувати
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/12/Ibuild_2-gl.png&h=113&w=150)
17 Гру 2019
ВЕНТС отримав престижну нагороду
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/12/Valleymede_7-gl.png&h=113&w=150)
10 Гру 2019
Сотні установок ВЕНТС забезпечать канадські сім’ї свіжим повітрям
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/11/Pool_2-gl.png&h=113&w=150)
18 Лис 2019
Кубок VENTS-POOL визначив кращих більярдистів року
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/11/VentsEpicenter_1-gl.png&h=113&w=150)
5 Лис 2019
В епіцентрі партнерства
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/10/KNUSA_1-gl.png&h=113&w=150)
30 Жов 2019
ВЕНТС привітав партнерів з ювілеєм та поділився енергоефективними рішеннями
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/10/Marathon_2-gl.png&h=113&w=150)
23 Жов 2019
Сорок два кілометри по Берліну
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/10/Sbitna_1-gl.png&h=113&w=150)
8 Жов 2019
Тамара Сбитна: «Успіх компанії створюють люди, які в ній працюють»
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/10/RaceNation_6-gl.png&h=113&w=150)
4 Жов 2019
Команда ВЕНТС створена для перемог
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/10/Fish_1-gl.png&h=113&w=150)
3 Жов 2019
How much is the fish?
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/10/DM_2-gl.png&h=113&w=150)
1 Жов 2019
ВЕНТС відсвяткував День міста разом із боярчанами
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/09/Georgia_1-gl.png&h=113&w=150)
24 Вер 2019
ВЕНТС відвідали гості з Грузії
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/09/Andrievskaya_1-gl.png&h=113&w=150)
12 Вер 2019
Кращі курорти зустрічають кращих працівників «Вентс»
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/09/1september_1-gl.png&h=113&w=150)
5 Вер 2019
ВЕНТС привітав першокласників із початком навчального року
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/08/Vohmyanina_1-gl.png&h=113&w=150)
20 Сер 2019
ВЕНТС розкриває таланти
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/08/Iskra_6-gl.png&h=113&w=150)
15 Сер 2019
День, коли Боярка «заіскрилася»
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/08/Lebanon_1-gl.png&h=113&w=150)
8 Сер 2019
ВЕНТС продовжує експансію на ринок країн Ближнього Сходу
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/07/Maxim-gl.png&h=113&w=150)
17 Лип 2019
Максим Павлюк: «Змагання вчать рухатися до своєї мети»
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/07/Podrazdel_1-gl.png&h=113&w=150)
3 Лип 2019
Зустрінемо, нагодуємо й подбаємо про ваше гарне самопочуття
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/06/Kovalchuk_1-gl.png&h=113&w=150)
26 Чер 2019
Ярослав Ковальчук: «Будьте цілеспрямованими, і результат не забариться!»
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/06/VFish_10-17-gl.png&h=113&w=150)
13 Чер 2019
Риболовецький день на Рибальському півострові
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/06/Children_1-gl.png&h=113&w=150)
11 Чер 2019
Діти співробітників ВЕНТС взяли участь у благодійній акції