Інтерв`ю з Ніною Корсаковою, керівником відділу кадрів ВЕНТС
Формування ефективної команди однодумців, створення умов для розвитку й реалізації професійного потенціалу своїх співробітників, а також формування корпоративної культури, що спирається на професійну та особисту ініціативу й відповідальність є ключовими факторами сталого розвитку нашої компанії на довгострокову перспективу. Такої думки дотримується керівник відділу кадрів ВЕНТС Ніна Корсакова.
Незважаючи на труднощі, викликані зовнішніми чинниками, наше підприємство цього року продемонструвало позитивну динаміку та гарні результати. Ми всі працювали напружено й динамічно, що дозволило вийти на якісно новий рівень виробництва. Але на цьому ми не збираємося зупинятися, адже наш шлях – це шлях постійного вдосконалення й розвитку.
Сьогодні наша компанія активно працює та виконує всі взяті на себе зобов’язання. На підприємстві постійно проводиться цілеспрямована робота з удосконалення системи оплати та мотивації праці. Головна наша мета – це створення механізму матеріальної зацікавленості та відповідальності всіх працівників за виконання не лише особистих завдань, але й загально-корпоративних. У компанії здійснюється додаткове адресне преміювання тих працівників, які досягли високих результатів у збереженні ресурсів та брали активну участь у проектах «Бережливе виробництво» та «Безперервні покращання – це крок у майбутнє».
Кадрова політика підприємства спрямована на зміцнення його позицій на міжнародних ринках. Ми прагнемо бути привабливим роботодавцем і задавати стандарти в галузі роботи з персоналом. Виходячи з цього, нами розроблено комплекс ініціатив, спрямованих на підвищення інтересу молоді до інженерних та робітничих професій. Сьогодні нашими пріоритетами в цій сфері є профорієнтація молоді, популяризація професій та одночасний пошук талановитих молодих спеціалістів. Молоде поповнення – це якісно нова робоча сила. І нам потрібно ламати діючий на сьогодні стереотип, що працювати на заводах немодно й непрестижно. Важливим є те, щоб молоді талановиті люди не просто приходили на наше виробництво, а й залишалися тут надовго, розвивалися разом із компанією. Для цього ми повинні забезпечити їм участь у цікавих проектах і надати можливості для подальшого професійного та кар’єрного зростання.
Кваліфікація персоналу нашого підприємства відповідає сьогоднішньому рівню виробництва в цілому, однак необхідність забезпечення високої якості продукції на рівні, який би відповідав міжнародним стандартам, досягнення встановлених перспективних обсягів випуску продукції, підвищення продуктивності праці та зниження витрат виробництва вимагає освоєння додаткових професійних та управлінських компетенцій.
Одним із головних пріоритетів у кадровій політиці компанії на наступний рік буде створення корпоративної системи навчання, розвитку персоналу та управлінських інновацій, яка б забезпечувала створення наукомістких розробок світового рівня та випуск якісної високотехнологічної продукції з використанням енергозбережних технологій. Значна увага приділятиметься оптимізації вікової та якісної структури персоналу, стимулюванню впровадження технічних інновацій та технічної ініціативи знизу, навчанню суміжним професіям та роботі на найсучаснішому обладнанні. Також нам важливо досягти й підтримувати збалансованість досвідченого кваліфікованого персоналу та молоді.
Читайте також
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2024/04/Photo_DNS11_1-gl.jpg&h=113&w=150)
30 Кві 2024
Вентс взяв участь у термомодернізації ще одного столичного дитсадка
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2024/04/News_Epicentr_Awards_1-gl.jpg&h=113&w=150)
16 Кві 2024
Вентс отримав нагороду UA Epicentr Awards
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2023/12/V_banner_Forbes_gl.png&h=113&w=150)
5 Гру 2023
Вентс увійшов до рейтингу найуспішніших компаній України за даними Forbes Ukraine
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2023/05/News_Patr_1-gl.jpg&h=113&w=150)
8 Тра 2023
Вентиляцію нового житлового комплексу забезпечують вентилятори Вентс
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2021/12/Leader_3-1-gl.jpg&h=113&w=150)
30 Гру 2021
Вентс названо кращим підприємством галузі
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2021/06/Inna_21-gl.png&h=113&w=150)
10 Чер 2021
Вентс продовжує підтримувати українське мистецтво
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2021/05/Leader_1-gl.png&h=113&w=150)
14 Тра 2021
Вентс визнано лідером галузі
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2021/05/Ex_Marchuk_1-gl.png&h=113&w=150)
12 Тра 2021
Івану Марчуку – 85! У Києві відкрилася ювілейна виставка відомого художника
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2021/01/Marchuk_banner_UA-gl.png&h=113&w=150)
14 Січ 2021
100 робіт Івана Марчука у спеціальному випуску журналу VENTS Magazine
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2020/12/RichPort_1-gl.png&h=113&w=150)
9 Гру 2020
Установки ВЕНТС забезпечують свіжим повітрям новий бізнес-центр
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2020/12/predstavitelstva-gl-1.png&h=113&w=150)
1 Гру 2020
Вентс відкрив представництва в Одесі та Дніпрі
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2020/07/Veteran-Vents-380-286.png&h=113&w=150)
14 Лип 2020
Нові горизонти команди «Ветеран-Вентс»
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2020/04/V_banner_CoVid-19_380h286_UA.png&h=113&w=150)
8 Кві 2020
Ми працюємо! Політика ВЕНТС у період пандемії COVID-19
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2020/03/Ozelen_1-gl.png&h=113&w=150)
18 Бер 2020
ВЕНТС долучився до встановлення рекорду України
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2020/01/Kolyada_2-gl.png&h=113&w=150)
22 Січ 2020
Юні таланти поділилися з ВЕНТС святковим настроєм
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2020/01/Matlak_3-gl.png&h=113&w=150)
9 Січ 2020
Олександр Матлак: «Ми маємо пишатися тим, що виробляємо реально корисний для людей продукт»
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/12/December_2-gl.png&h=113&w=150)
28 Гру 2019
ВЕНТС долучився до святкових заходів
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/12/Epicenter_1_2-gl.png&h=113&w=150)
23 Гру 2019
Передноворічний подарунок для боярчан
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/12/Marchuk-gl.png&h=113&w=150)
19 Гру 2019
Новий календар ВЕНТС готовий дивувати
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/12/Ibuild_2-gl.png&h=113&w=150)
17 Гру 2019
ВЕНТС отримав престижну нагороду
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/12/Valleymede_7-gl.png&h=113&w=150)
10 Гру 2019
Сотні установок ВЕНТС забезпечать канадські сім’ї свіжим повітрям
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/11/Pool_2-gl.png&h=113&w=150)
18 Лис 2019
Кубок VENTS-POOL визначив кращих більярдистів року
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/11/VentsEpicenter_1-gl.png&h=113&w=150)
5 Лис 2019
В епіцентрі партнерства
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/10/KNUSA_1-gl.png&h=113&w=150)
30 Жов 2019
ВЕНТС привітав партнерів з ювілеєм та поділився енергоефективними рішеннями
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/10/Marathon_2-gl.png&h=113&w=150)
23 Жов 2019
Сорок два кілометри по Берліну
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/10/Sbitna_1-gl.png&h=113&w=150)
8 Жов 2019
Тамара Сбитна: «Успіх компанії створюють люди, які в ній працюють»
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/10/RaceNation_6-gl.png&h=113&w=150)
4 Жов 2019
Команда ВЕНТС створена для перемог
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/10/Fish_1-gl.png&h=113&w=150)
3 Жов 2019
How much is the fish?
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/10/DM_2-gl.png&h=113&w=150)
1 Жов 2019
ВЕНТС відсвяткував День міста разом із боярчанами
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/09/Georgia_1-gl.png&h=113&w=150)
24 Вер 2019
ВЕНТС відвідали гості з Грузії
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/09/Andrievskaya_1-gl.png&h=113&w=150)
12 Вер 2019
Кращі курорти зустрічають кращих працівників «Вентс»
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/09/1september_1-gl.png&h=113&w=150)
5 Вер 2019
ВЕНТС привітав першокласників із початком навчального року
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/08/Vohmyanina_1-gl.png&h=113&w=150)
20 Сер 2019
ВЕНТС розкриває таланти
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/08/Iskra_6-gl.png&h=113&w=150)
15 Сер 2019
День, коли Боярка «заіскрилася»
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/08/Lebanon_1-gl.png&h=113&w=150)
8 Сер 2019
ВЕНТС продовжує експансію на ринок країн Ближнього Сходу
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/07/Maxim-gl.png&h=113&w=150)
17 Лип 2019
Максим Павлюк: «Змагання вчать рухатися до своєї мети»
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/07/Podrazdel_1-gl.png&h=113&w=150)
3 Лип 2019
Зустрінемо, нагодуємо й подбаємо про ваше гарне самопочуття
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/06/Kovalchuk_1-gl.png&h=113&w=150)
26 Чер 2019
Ярослав Ковальчук: «Будьте цілеспрямованими, і результат не забариться!»
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/06/VFish_10-17-gl.png&h=113&w=150)
13 Чер 2019
Риболовецький день на Рибальському півострові
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/06/Children_1-gl.png&h=113&w=150)
11 Чер 2019
Діти співробітників ВЕНТС взяли участь у благодійній акції