Ловися, рибко, велика й маленька…
20 червня на мальовничому березі Десни (с. Хотянівка, Вишгородського р-ну) відбувся прем’єрний рибальський фестиваль «VENTSFISH-2015», до участі в якому запрошувалися всі любителі риболовлі. Свіжі враження про пікнік – у нашому репортажі.
Риболовля – справа серйозна
Про те, як народилася ідея фестивалю, розповів один з його організаторів, менеджер з персоналу Володимир Нікітін:
Учасник і один з організаторів Володимир Нікітін
«Одного разу під час обідньої перерви ми з хлопцями обговорювали рибальські снасті… І тут у Діми Влязло виникла ідея організувати корпоративний захід у форматі Рибальського фестивалю. Ідея всім сподобалася – не довго думаючи, ми сформували оргкомітет в особі Діми, Максима Сивакова і мене, почали активно готуватися: розробили правила, логотип фестивалю, роздрукували афіші та грамоти, обговорили можливі локації. Так народився перший корпоративний фестиваль «VentsFish».
Спочатку у наших рибалок були плани провести фест на Дніпровській набережній – це місце славиться великою кількістю риби і активним кльовом. Але після змагань була запланована вуха, куліш і різні активності, тож вирішили пошукати менш людне і більш мальовниче місце. У підсумку, зупинилися на Десні.
Дівчата рулять!
Змагання проходили в двох категоріях – зі спінінговими вудилищами та поплавочними. Цікаво, що суддями були прекрасні дівчата – експорт-менеджер Євгенія Бідах та менеджер з персоналу Олеся Бойко.
Судді Євгенія Бідах та Олеся Бойко
Традиційно рибалили чоловіки, але була ще одна учасниця – експорт-менеджер Альона Деркач, яка виступала в дисципліні «поплавок»:
«Рибалю я з дитинства – згадую, як ми з татом рибалили, а сестра дрімала у човні. В цілому ідея фестиваля мені сподобалася – весела, невимушена атмосфера зробила цю поїздку незабутньою.»
Ще одна дівчина ловила поруч зі своїм хлопцем в «групі підтримки» і, до речі, піймала на вудку чимало бичків. Але, згідно з правилами турніру, так як дівчина не є співробітницею ВЕНТС, її результат не був зарахований. Щоб усунути цей недолік, в наступний раз організатори планують ввести додаткову категорію для активних уболівальників.
За результатами змагань, переміг менеджер відділу логістики Максим Сиваков. Друге місце з невеликим відривом в 25 грам зайняв співробітник будівельного майданчика Олександр Іщенко. Бронзовим медалістом став інженер планово-диспетчерського відділу Роман Черняк.
Переможці: Олександр Іщенко (праворуч), Максим Сиваков (у центрі) і Роман Черняк (праворуч)
«Мальовнича природа, чиста вода і ласкаве сонце – що ще потрібно для гарного настрою? Але ми не врахували «примхливість» річки – Десна, особливо в червні, непередбачувана в плані кльову. Як говорить народна мудрість: «Червень, липень – на риболовлю плюнь». Як би там не було, нам вдалося наловити кілька кілограмів чехонькі, бичків і плотви, з яких в результаті вийшла навариста вуха. Кожен з учасників зробив свій внесок у створення свята», – поділився своїми враженнями фіналіст Максим Сиваков.
Переможець і один з організаторів фестивалю Максим Сиваков
Хай живе рибалка!
Учасники та судді рибальського фестивалю «VENTSFISH-2015»
Після нагородження переможців команда ВЕНТС влаштувала невеликий фуршет, в процесі якого готували куліш і вуху із загального улову, неформально спілкувалися. До процесу приготування їжі підключився практично кожен, особливо активно свої кулінарні таланти проявив Роман Черняк. Вуха вийшла навариста і дуже смачна!
«Емоції найпозитивніші – свіже повітря, море сонця, прекрасна природа, дружний колектив учасників, нові знайомства. На мій погляд, все, що планувалося, як перший рибальський фестиваль VentsFish, вдалося, навіть перевищило очікування. Хотілося б більшу кількість учасників в майбутньому», – зазначив Володимир Нікітін.
Учасники: Олександр Іщенко (зліва) та Ігор Навицький (праворуч)
«Перший фестиваль вдався. Всі учасники працюють в різних підрозділах і не завжди перетинаються по роботі – а цей захід допоміг всім краще пізнати один одного. Спілкування згуртувало людей – і день пройшов чудово. Сподіваюся, «Рибальський фестиваль» стане доброю традицією на ВЕНТС – і учасників буде набагато більше. Наступний «VentsFish» ми попередньо плануємо у вересні на Дніпрі – будемо раді всіх бачити, як в рядах учасників фестивалю, так і в групі підтримки », – резюмував дизайнер Діма Влязло.
Читайте також
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2024/04/Photo_DNS11_1-gl.jpg&h=113&w=150)
30 Кві 2024
Вентс взяв участь у термомодернізації ще одного столичного дитсадка
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2024/04/News_Epicentr_Awards_1-gl.jpg&h=113&w=150)
16 Кві 2024
Вентс отримав нагороду UA Epicentr Awards
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2023/12/V_banner_Forbes_gl.png&h=113&w=150)
5 Гру 2023
Вентс увійшов до рейтингу найуспішніших компаній України за даними Forbes Ukraine
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2023/05/News_Patr_1-gl.jpg&h=113&w=150)
8 Тра 2023
Вентиляцію нового житлового комплексу забезпечують вентилятори Вентс
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2021/12/Leader_3-1-gl.jpg&h=113&w=150)
30 Гру 2021
Вентс названо кращим підприємством галузі
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2021/06/Inna_21-gl.png&h=113&w=150)
10 Чер 2021
Вентс продовжує підтримувати українське мистецтво
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2021/05/Leader_1-gl.png&h=113&w=150)
14 Тра 2021
Вентс визнано лідером галузі
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2021/05/Ex_Marchuk_1-gl.png&h=113&w=150)
12 Тра 2021
Івану Марчуку – 85! У Києві відкрилася ювілейна виставка відомого художника
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2021/01/Marchuk_banner_UA-gl.png&h=113&w=150)
14 Січ 2021
100 робіт Івана Марчука у спеціальному випуску журналу VENTS Magazine
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2020/12/RichPort_1-gl.png&h=113&w=150)
9 Гру 2020
Установки ВЕНТС забезпечують свіжим повітрям новий бізнес-центр
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2020/12/predstavitelstva-gl-1.png&h=113&w=150)
1 Гру 2020
Вентс відкрив представництва в Одесі та Дніпрі
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2020/07/Veteran-Vents-380-286.png&h=113&w=150)
14 Лип 2020
Нові горизонти команди «Ветеран-Вентс»
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2020/04/V_banner_CoVid-19_380h286_UA.png&h=113&w=150)
8 Кві 2020
Ми працюємо! Політика ВЕНТС у період пандемії COVID-19
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2020/03/Ozelen_1-gl.png&h=113&w=150)
18 Бер 2020
ВЕНТС долучився до встановлення рекорду України
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2020/01/Kolyada_2-gl.png&h=113&w=150)
22 Січ 2020
Юні таланти поділилися з ВЕНТС святковим настроєм
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2020/01/Matlak_3-gl.png&h=113&w=150)
9 Січ 2020
Олександр Матлак: «Ми маємо пишатися тим, що виробляємо реально корисний для людей продукт»
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/12/December_2-gl.png&h=113&w=150)
28 Гру 2019
ВЕНТС долучився до святкових заходів
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/12/Epicenter_1_2-gl.png&h=113&w=150)
23 Гру 2019
Передноворічний подарунок для боярчан
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/12/Marchuk-gl.png&h=113&w=150)
19 Гру 2019
Новий календар ВЕНТС готовий дивувати
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/12/Ibuild_2-gl.png&h=113&w=150)
17 Гру 2019
ВЕНТС отримав престижну нагороду
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/12/Valleymede_7-gl.png&h=113&w=150)
10 Гру 2019
Сотні установок ВЕНТС забезпечать канадські сім’ї свіжим повітрям
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/11/Pool_2-gl.png&h=113&w=150)
18 Лис 2019
Кубок VENTS-POOL визначив кращих більярдистів року
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/11/VentsEpicenter_1-gl.png&h=113&w=150)
5 Лис 2019
В епіцентрі партнерства
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/10/KNUSA_1-gl.png&h=113&w=150)
30 Жов 2019
ВЕНТС привітав партнерів з ювілеєм та поділився енергоефективними рішеннями
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/10/Marathon_2-gl.png&h=113&w=150)
23 Жов 2019
Сорок два кілометри по Берліну
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/10/Sbitna_1-gl.png&h=113&w=150)
8 Жов 2019
Тамара Сбитна: «Успіх компанії створюють люди, які в ній працюють»
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/10/RaceNation_6-gl.png&h=113&w=150)
4 Жов 2019
Команда ВЕНТС створена для перемог
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/10/Fish_1-gl.png&h=113&w=150)
3 Жов 2019
How much is the fish?
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/10/DM_2-gl.png&h=113&w=150)
1 Жов 2019
ВЕНТС відсвяткував День міста разом із боярчанами
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/09/Georgia_1-gl.png&h=113&w=150)
24 Вер 2019
ВЕНТС відвідали гості з Грузії
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/09/Andrievskaya_1-gl.png&h=113&w=150)
12 Вер 2019
Кращі курорти зустрічають кращих працівників «Вентс»
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/09/1september_1-gl.png&h=113&w=150)
5 Вер 2019
ВЕНТС привітав першокласників із початком навчального року
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/08/Vohmyanina_1-gl.png&h=113&w=150)
20 Сер 2019
ВЕНТС розкриває таланти
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/08/Iskra_6-gl.png&h=113&w=150)
15 Сер 2019
День, коли Боярка «заіскрилася»
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/08/Lebanon_1-gl.png&h=113&w=150)
8 Сер 2019
ВЕНТС продовжує експансію на ринок країн Ближнього Сходу
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/07/Maxim-gl.png&h=113&w=150)
17 Лип 2019
Максим Павлюк: «Змагання вчать рухатися до своєї мети»
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/07/Podrazdel_1-gl.png&h=113&w=150)
3 Лип 2019
Зустрінемо, нагодуємо й подбаємо про ваше гарне самопочуття
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/06/Kovalchuk_1-gl.png&h=113&w=150)
26 Чер 2019
Ярослав Ковальчук: «Будьте цілеспрямованими, і результат не забариться!»
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/06/VFish_10-17-gl.png&h=113&w=150)
13 Чер 2019
Риболовецький день на Рибальському півострові
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/06/Children_1-gl.png&h=113&w=150)
11 Чер 2019
Діти співробітників ВЕНТС взяли участь у благодійній акції