Ігри справжніх чоловіків. Матч-реванш відбувся!
Команда ВЕНТС любить грати в футбол. І не просто любить, а обожнює! Для наших чоловіків футбол – це не просто спорт, це пристрасть, ковток божевільного азарту, де кожна хвилина може стати вирішальною. Про те, як пройшов черговий 4-й VENTS FOOTBALL CUP 2015, читайте в нашому репортажі.
В останні дні травня відбувся уже традиційний VENTS FOOTBALL CUP. Як і в минулому році, в змаганні брали участь вісім команд, при цьому істотно виріс і вирівнявся загальний рівень гравців і команд в цілому. Незважаючи на активне протистояння всіх учасників, головний приз у фіналі вже третій рік поспіль розіграли ті ж команди – «Фортуна» та «Вентс Юнайтед».
Протягом декількох годин на стадіоні кипіли неабиякі пристрасті, що підігрівалися бойовим азартом гравців і гарячою підтримкою уболівальників. Всі команди були розбиті на дві групи по 4 команди в кожній. За підсумками групового турніру утворилися 4 пари чвертьфіналістів, в яких сталася одна гучна сенсація – призер минулорічної першості команда «Іскра» програла команді «Невгамовні». Решта фаворитів підтвердили свій статус, без особливих проблем пробившись до півфіналу. В обох півфіналах напружена боротьба йшла до останніх хвилин, де у вирішальному поєдинку зійшлися минулорічні переможці – «Фортуна» і бажаючий реваншу «Вентс Юнайтед».
Фінал подарував глядачам приголомшливу драматургію. З перших хвилин «Фортуна» обрала тактику гри від оборони на контратаках, що принесло свої плоди. Перший тайм завершився з рахунком 2:0 на їхню користь. Не можна не відзначити нехарактерну пасивність в грі лідерів «Вентс Юнайтед». На старті другої половини гри «Фортуна» здавалося, остаточно поховала шанси на перемогу свого суперника, відзначившись втретє. Але цей гол «розбудив» юнайтедівцев, і вони нарешті включили швидкість і агресію в атаці. Це не могло не позначитися на рахунку – за якихось 5 хвилин ігрового часу він уже був 3:3. До кінця матчу залишалося ще близько п’яти хвилин, «Вентс Юнайтед» активно наступав на ворота «Фортуни» намагаючись вирішити результат матчу в ігровий час. «Фортуну» в цей момент кілька разів виручив голкіпер Ярослав Ковальчук. У підсумку основний час фінального матчу, як і рік тому, завершився з рахунком 3:3. Аналогії з минулим роком, крім підсумкового рахунку, повторилися практично в усьому, в тому числі, і в серії післяматчевих пенальті: у «Вентс Юнайтед» знову 2 забитих і один незабитий пенальті, причому тими ж виконавцями. Але на біду «Фортуни», в цей раз «Вентс Юнайтед» пішли на зміну воротаря в серії післяматчевих пенальті. Він зумів відбити два пенальті, тим самим принісши своїй команді підсумкову перемогу в турнірі.
Отже, перехідний Кубок чемпіонатів ВЕНТС дістався команді «Вентс Юнайтед». За доброю традицією Кубок і медалі всім учасникам вручав директор компанії ВЕНТС Валерій Олексійович Коломійченко.
Своїми враженнями про матч поділився активний уболівальник – менеджер із зовнішньо-економічних відносин, Станіслав Береза:
Як давно Ви є футбольним уболівальником, чи граєте самі?
«Футбольним вболівальником є вже більше 20 років, а точніше з 1994 року, коли дивився перший для себе чемпіонат світу з футболу, що проходив у США. Чітко пам’ятаю фінал того чемпіонату між збірними Бразилії та Італії, в якому в серії пенальті перемогли бразильці. Професійно футболом ніколи не займався, за винятком нетривалого часу занять в шкільній футбольній секції і дворового футболу в дитинстві.»
За яку команду вболіваєте?
Серед команд ВЕНТС, звичайно ж, вболіваю за «Вентс Юнайтед» адже там грають мої колеги і товариші. З українських команд вболіваю виключно за «Динамо» Київ.
Ваші враження про недавній матч?
Фінальний матч вийшов дуже емоційним, напруженим і хвилюючим для вболівальників обох команд. «Вентс Юнайтед» програвав 3:0, надія на перемогу танула з кожною хвилиною, але в фіналі команда зібралася, звівши матч до серії пенальті – і в підсумку виграла кубок.
Гадаю, що секрет успіху команди – в єдності і згуртованості колективу. Хлопці проявили характер і волю до перемоги – і таки змогли повернути собі кубок, програний в минулому році!
Ми вітаємо команду-переможницю, бажаємо удачі і бойового запалу всім учасникам чемпіонату, а також дякуємо уболівальникам за активну підтримку. Впевнені, що в наступному футбольному сезоні нас чекають свіжі адреналінові емоції і вже, можливо, нові гравці впишуть свої імена до футбольної історії ВЕНТС. До зустрічі!
Читайте також
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2024/04/Photo_DNS11_1-gl.jpg&h=113&w=150)
30 Кві 2024
Вентс взяв участь у термомодернізації ще одного столичного дитсадка
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2024/04/News_Epicentr_Awards_1-gl.jpg&h=113&w=150)
16 Кві 2024
Вентс отримав нагороду UA Epicentr Awards
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2023/12/V_banner_Forbes_gl.png&h=113&w=150)
5 Гру 2023
Вентс увійшов до рейтингу найуспішніших компаній України за даними Forbes Ukraine
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2023/05/News_Patr_1-gl.jpg&h=113&w=150)
8 Тра 2023
Вентиляцію нового житлового комплексу забезпечують вентилятори Вентс
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2021/12/Leader_3-1-gl.jpg&h=113&w=150)
30 Гру 2021
Вентс названо кращим підприємством галузі
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2021/06/Inna_21-gl.png&h=113&w=150)
10 Чер 2021
Вентс продовжує підтримувати українське мистецтво
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2021/05/Leader_1-gl.png&h=113&w=150)
14 Тра 2021
Вентс визнано лідером галузі
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2021/05/Ex_Marchuk_1-gl.png&h=113&w=150)
12 Тра 2021
Івану Марчуку – 85! У Києві відкрилася ювілейна виставка відомого художника
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2021/01/Marchuk_banner_UA-gl.png&h=113&w=150)
14 Січ 2021
100 робіт Івана Марчука у спеціальному випуску журналу VENTS Magazine
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2020/12/RichPort_1-gl.png&h=113&w=150)
9 Гру 2020
Установки ВЕНТС забезпечують свіжим повітрям новий бізнес-центр
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2020/12/predstavitelstva-gl-1.png&h=113&w=150)
1 Гру 2020
Вентс відкрив представництва в Одесі та Дніпрі
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2020/07/Veteran-Vents-380-286.png&h=113&w=150)
14 Лип 2020
Нові горизонти команди «Ветеран-Вентс»
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2020/04/V_banner_CoVid-19_380h286_UA.png&h=113&w=150)
8 Кві 2020
Ми працюємо! Політика ВЕНТС у період пандемії COVID-19
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2020/03/Ozelen_1-gl.png&h=113&w=150)
18 Бер 2020
ВЕНТС долучився до встановлення рекорду України
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2020/01/Kolyada_2-gl.png&h=113&w=150)
22 Січ 2020
Юні таланти поділилися з ВЕНТС святковим настроєм
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2020/01/Matlak_3-gl.png&h=113&w=150)
9 Січ 2020
Олександр Матлак: «Ми маємо пишатися тим, що виробляємо реально корисний для людей продукт»
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/12/December_2-gl.png&h=113&w=150)
28 Гру 2019
ВЕНТС долучився до святкових заходів
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/12/Epicenter_1_2-gl.png&h=113&w=150)
23 Гру 2019
Передноворічний подарунок для боярчан
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/12/Marchuk-gl.png&h=113&w=150)
19 Гру 2019
Новий календар ВЕНТС готовий дивувати
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/12/Ibuild_2-gl.png&h=113&w=150)
17 Гру 2019
ВЕНТС отримав престижну нагороду
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/12/Valleymede_7-gl.png&h=113&w=150)
10 Гру 2019
Сотні установок ВЕНТС забезпечать канадські сім’ї свіжим повітрям
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/11/Pool_2-gl.png&h=113&w=150)
18 Лис 2019
Кубок VENTS-POOL визначив кращих більярдистів року
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/11/VentsEpicenter_1-gl.png&h=113&w=150)
5 Лис 2019
В епіцентрі партнерства
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/10/KNUSA_1-gl.png&h=113&w=150)
30 Жов 2019
ВЕНТС привітав партнерів з ювілеєм та поділився енергоефективними рішеннями
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/10/Marathon_2-gl.png&h=113&w=150)
23 Жов 2019
Сорок два кілометри по Берліну
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/10/Sbitna_1-gl.png&h=113&w=150)
8 Жов 2019
Тамара Сбитна: «Успіх компанії створюють люди, які в ній працюють»
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/10/RaceNation_6-gl.png&h=113&w=150)
4 Жов 2019
Команда ВЕНТС створена для перемог
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/10/Fish_1-gl.png&h=113&w=150)
3 Жов 2019
How much is the fish?
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/10/DM_2-gl.png&h=113&w=150)
1 Жов 2019
ВЕНТС відсвяткував День міста разом із боярчанами
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/09/Georgia_1-gl.png&h=113&w=150)
24 Вер 2019
ВЕНТС відвідали гості з Грузії
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/09/Andrievskaya_1-gl.png&h=113&w=150)
12 Вер 2019
Кращі курорти зустрічають кращих працівників «Вентс»
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/09/1september_1-gl.png&h=113&w=150)
5 Вер 2019
ВЕНТС привітав першокласників із початком навчального року
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/08/Vohmyanina_1-gl.png&h=113&w=150)
20 Сер 2019
ВЕНТС розкриває таланти
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/08/Iskra_6-gl.png&h=113&w=150)
15 Сер 2019
День, коли Боярка «заіскрилася»
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/08/Lebanon_1-gl.png&h=113&w=150)
8 Сер 2019
ВЕНТС продовжує експансію на ринок країн Ближнього Сходу
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/07/Maxim-gl.png&h=113&w=150)
17 Лип 2019
Максим Павлюк: «Змагання вчать рухатися до своєї мети»
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/07/Podrazdel_1-gl.png&h=113&w=150)
3 Лип 2019
Зустрінемо, нагодуємо й подбаємо про ваше гарне самопочуття
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/06/Kovalchuk_1-gl.png&h=113&w=150)
26 Чер 2019
Ярослав Ковальчук: «Будьте цілеспрямованими, і результат не забариться!»
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/06/VFish_10-17-gl.png&h=113&w=150)
13 Чер 2019
Риболовецький день на Рибальському півострові
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/06/Children_1-gl.png&h=113&w=150)
11 Чер 2019
Діти співробітників ВЕНТС взяли участь у благодійній акції