ВЕНТС відзначає 15-річчя компанії
Компанія ВЕНТС 15 років займає позицію світового лідера в сфері вентиляції. Наша мета – виробляти продукцію, яка асоціюється з якістю. За роки свого становлення ми підкорили багато вершин і отримали повагу та популярність у всьому світі. Але цьому передує багата історія.
У 1997 році під крилом великого підприємства, яке займалося оптовою та роздрібною торгівлею будматеріалів, ми тільки вийшли на шлях свого становлення і розвитку.
Центральний офіс компанії ВЕНТС
Важливу нішу на підприємстві посіла вентиляційна галузь. На той момент практично вся вентиляційна продукція в Україну імпортувалася з Польщі, Італії, Німеччини та інших країн Європи. Однак, не дивлячись на великий попит з боку споживача, компанія зіткнулася з деякими труднощами. Однією з них стала система вентиляції будинків, побудованих ще за Союзу, яка мала свої унікальні особливості. Крім того, імпорт продукції з європейських країн обходився недешево, що, в свою чергу, впливало на кінцеву вартість продукції. І внаслідок цих нюансів народилася ідея організувати власну гілку вентиляційного виробництва.
Цех збірки побутових вентиляторів
Починалося все в 1997 році з невеликого асортименту вентиляційних решіток. У 1999 році було засновано дочірнє підприємство «Вентиляційні системи» яке вже у 2000 році придбало незалежний статус ЗАТ (закрите акціонерне товариство) і викупило частину виробничих приміщень. У невеликих корпусах розташувалися склад матеріалів і готової продукції, невеликий цех лиття пластмас під високим тиском, цех складання побутових вентиляторів і вентиляційних решіток. Трохи пізніше, після реорганізації виробничих площ, був створений цех екструзії і цех фарбування. На той момент в нашому арсеналі було кілька металообробних верстатів, термопластавтоматів та інше виробниче обладнання. Але вже тоді стало ясно, що наші перспективи мчать далеко вперед, підприємство зростає, а придбаних площ під всі гілки виробництва нам вже недостатньо.
Виставкова експозиція промислового обладнання
І ось в 2003 році починається масштабна реорганізація і розширення виробничих площ і ресурсів підприємства. Освоюються нові площі, зростають нові корпуси, закуповується нове високотехнічне обладнання. Звичайно, організація виробничого процесу зазнала чимало змін і зіткнулася з масою труднощів, але ми були до цього готові і продовжували рухатися, не дивлячись ні на що, в правильному напрямку.
Ключовим моментом в історії компанії ВЕНТС став розвиток галузі промислової вентиляції. У 2006 році в нашому арсеналі з’явилося розмаїття осьових, відцентрових, дахових та канальних промислових вентиляторів, а, крім того, почалися перші розробки агрегатів для обробки повітря (центральних кондиціонерів). Уже в 2009 році перший агрегат AirVENTS було встановлено в Мукачевому, де він справно працює і досі.
Логістичний центр
І ми продовжили рухатися в тому ж напрямку. Регулярна оптимізація робочого процесу принесла свої плоди – збільшилися обсяги виробленої продукції, скоротився час, витрачений на виготовлення, і в цілому відбулася оптимізація робочого процесу.
Виробниче обладнання
Сьогодні ВЕНТС виробляє повний спектр вентиляційного устаткування будь-якої конфігурації, потужності і ступеня складності. У порівнянні з початком діяльності обсяги виробленої продукції в цілому збільшилися в сотні разів! Наприклад, сьогодні наша компанія випускає близько 3 600 000 побутових вентиляторів, 180 000 одиниць промислової вентиляції і більше 10 000 моноблочних приточно-витяжних установок на рік. Завдяки набутому досвіду і продукції найвищої якості, компанія ВЕНТС стала великим експортером і підтримує партнерські відносини з 96 країнами світу.
Тільки за останній час ми придбали високоточні координатно-пробивні преси AMADA і TRUMPF, модернізували безліч верстатів в цеху металевих виробів і побудували власну кліматичну лабораторію для тестування різної продукції!
Сьогодні технологічний розвиток йде вперед семимильними кроками, але ми часом навіть випереджаємо його! Зараз у нас є план подальшого розвитку виробництва і потужні перспективи партнерських відносин в сфері вентиляції.
Той неймовірний досвід, ті знання і рівень якості, який ми маємо сьогодні, – величезна заслуга згуртованого професійного колективу і чітко організованої системи менеджменту.
Читайте також
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2024/04/Photo_DNS11_1-gl.jpg&h=113&w=150)
30 Кві 2024
Вентс взяв участь у термомодернізації ще одного столичного дитсадка
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2024/04/News_Epicentr_Awards_1-gl.jpg&h=113&w=150)
16 Кві 2024
Вентс отримав нагороду UA Epicentr Awards
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2023/12/V_banner_Forbes_gl.png&h=113&w=150)
5 Гру 2023
Вентс увійшов до рейтингу найуспішніших компаній України за даними Forbes Ukraine
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2023/05/News_Patr_1-gl.jpg&h=113&w=150)
8 Тра 2023
Вентиляцію нового житлового комплексу забезпечують вентилятори Вентс
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2021/12/Leader_3-1-gl.jpg&h=113&w=150)
30 Гру 2021
Вентс названо кращим підприємством галузі
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2021/06/Inna_21-gl.png&h=113&w=150)
10 Чер 2021
Вентс продовжує підтримувати українське мистецтво
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2021/05/Leader_1-gl.png&h=113&w=150)
14 Тра 2021
Вентс визнано лідером галузі
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2021/05/Ex_Marchuk_1-gl.png&h=113&w=150)
12 Тра 2021
Івану Марчуку – 85! У Києві відкрилася ювілейна виставка відомого художника
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2021/01/Marchuk_banner_UA-gl.png&h=113&w=150)
14 Січ 2021
100 робіт Івана Марчука у спеціальному випуску журналу VENTS Magazine
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2020/12/RichPort_1-gl.png&h=113&w=150)
9 Гру 2020
Установки ВЕНТС забезпечують свіжим повітрям новий бізнес-центр
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2020/12/predstavitelstva-gl-1.png&h=113&w=150)
1 Гру 2020
Вентс відкрив представництва в Одесі та Дніпрі
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2020/07/Veteran-Vents-380-286.png&h=113&w=150)
14 Лип 2020
Нові горизонти команди «Ветеран-Вентс»
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2020/04/V_banner_CoVid-19_380h286_UA.png&h=113&w=150)
8 Кві 2020
Ми працюємо! Політика ВЕНТС у період пандемії COVID-19
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2020/03/Ozelen_1-gl.png&h=113&w=150)
18 Бер 2020
ВЕНТС долучився до встановлення рекорду України
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2020/01/Kolyada_2-gl.png&h=113&w=150)
22 Січ 2020
Юні таланти поділилися з ВЕНТС святковим настроєм
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2020/01/Matlak_3-gl.png&h=113&w=150)
9 Січ 2020
Олександр Матлак: «Ми маємо пишатися тим, що виробляємо реально корисний для людей продукт»
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/12/December_2-gl.png&h=113&w=150)
28 Гру 2019
ВЕНТС долучився до святкових заходів
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/12/Epicenter_1_2-gl.png&h=113&w=150)
23 Гру 2019
Передноворічний подарунок для боярчан
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/12/Marchuk-gl.png&h=113&w=150)
19 Гру 2019
Новий календар ВЕНТС готовий дивувати
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/12/Ibuild_2-gl.png&h=113&w=150)
17 Гру 2019
ВЕНТС отримав престижну нагороду
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/12/Valleymede_7-gl.png&h=113&w=150)
10 Гру 2019
Сотні установок ВЕНТС забезпечать канадські сім’ї свіжим повітрям
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/11/Pool_2-gl.png&h=113&w=150)
18 Лис 2019
Кубок VENTS-POOL визначив кращих більярдистів року
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/11/VentsEpicenter_1-gl.png&h=113&w=150)
5 Лис 2019
В епіцентрі партнерства
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/10/KNUSA_1-gl.png&h=113&w=150)
30 Жов 2019
ВЕНТС привітав партнерів з ювілеєм та поділився енергоефективними рішеннями
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/10/Marathon_2-gl.png&h=113&w=150)
23 Жов 2019
Сорок два кілометри по Берліну
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/10/Sbitna_1-gl.png&h=113&w=150)
8 Жов 2019
Тамара Сбитна: «Успіх компанії створюють люди, які в ній працюють»
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/10/RaceNation_6-gl.png&h=113&w=150)
4 Жов 2019
Команда ВЕНТС створена для перемог
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/10/Fish_1-gl.png&h=113&w=150)
3 Жов 2019
How much is the fish?
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/10/DM_2-gl.png&h=113&w=150)
1 Жов 2019
ВЕНТС відсвяткував День міста разом із боярчанами
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/09/Georgia_1-gl.png&h=113&w=150)
24 Вер 2019
ВЕНТС відвідали гості з Грузії
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/09/Andrievskaya_1-gl.png&h=113&w=150)
12 Вер 2019
Кращі курорти зустрічають кращих працівників «Вентс»
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/09/1september_1-gl.png&h=113&w=150)
5 Вер 2019
ВЕНТС привітав першокласників із початком навчального року
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/08/Vohmyanina_1-gl.png&h=113&w=150)
20 Сер 2019
ВЕНТС розкриває таланти
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/08/Iskra_6-gl.png&h=113&w=150)
15 Сер 2019
День, коли Боярка «заіскрилася»
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/08/Lebanon_1-gl.png&h=113&w=150)
8 Сер 2019
ВЕНТС продовжує експансію на ринок країн Ближнього Сходу
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/07/Maxim-gl.png&h=113&w=150)
17 Лип 2019
Максим Павлюк: «Змагання вчать рухатися до своєї мети»
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/07/Podrazdel_1-gl.png&h=113&w=150)
3 Лип 2019
Зустрінемо, нагодуємо й подбаємо про ваше гарне самопочуття
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/06/Kovalchuk_1-gl.png&h=113&w=150)
26 Чер 2019
Ярослав Ковальчук: «Будьте цілеспрямованими, і результат не забариться!»
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/06/VFish_10-17-gl.png&h=113&w=150)
13 Чер 2019
Риболовецький день на Рибальському півострові
![](/resize.php?src=/wp-content/uploads/2019/06/Children_1-gl.png&h=113&w=150)
11 Чер 2019
Діти співробітників ВЕНТС взяли участь у благодійній акції