fbpx

Ігри справжніх чоловіків. Матч-реванш відбувся!

Команда ВЕНТС любить грати в футбол. І не просто любить, а обожнює! Для наших чоловіків футбол – це не просто спорт, це пристрасть, ковток божевільного азарту, де кожна хвилина може стати вирішальною. Про те, як пройшов черговий 4-й VENTS FOOTBALL CUP 2015, читайте в нашому репортажі.

В останні дні травня відбувся уже традиційний VENTS FOOTBALL CUP. Як і в минулому році, в змаганні брали участь вісім команд, при цьому істотно виріс і вирівнявся загальний рівень гравців і команд в цілому. Незважаючи на активне протистояння всіх учасників, головний приз у фіналі вже третій рік поспіль розіграли ті ж команди – «Фортуна» та «Вентс Юнайтед».

Протягом декількох годин на стадіоні кипіли неабиякі пристрасті, що підігрівалися бойовим азартом гравців і гарячою підтримкою уболівальників. Всі команди були розбиті на дві групи по 4 команди в кожній. За підсумками групового турніру утворилися 4 пари чвертьфіналістів, в яких сталася одна гучна сенсація – призер минулорічної першості команда «Іскра» програла команді «Невгамовні». Решта фаворитів підтвердили свій статус, без особливих проблем пробившись до півфіналу. В обох півфіналах напружена боротьба йшла до останніх хвилин, де у вирішальному поєдинку зійшлися минулорічні переможці – «Фортуна» і бажаючий реваншу «Вентс Юнайтед».

Фінал подарував глядачам приголомшливу драматургію. З перших хвилин «Фортуна» обрала тактику гри від оборони на контратаках, що принесло свої плоди. Перший тайм завершився з рахунком 2:0 на їхню користь. Не можна не відзначити нехарактерну пасивність в грі лідерів «Вентс Юнайтед». На старті другої половини гри «Фортуна» здавалося, остаточно поховала шанси на перемогу свого суперника, відзначившись втретє. Але цей гол «розбудив» юнайтедівцев, і вони нарешті включили швидкість і агресію в атаці. Це не могло не позначитися на рахунку – за якихось 5 хвилин ігрового часу він уже був 3:3. До кінця матчу залишалося ще близько п’яти хвилин, «Вентс Юнайтед» активно наступав на ворота «Фортуни» намагаючись вирішити результат матчу в ігровий час. «Фортуну» в цей момент кілька разів виручив голкіпер Ярослав Ковальчук. У підсумку основний час фінального матчу, як і рік тому, завершився з рахунком 3:3. Аналогії з минулим роком, крім підсумкового рахунку, повторилися практично в усьому, в тому числі, і в серії післяматчевих пенальті: у «Вентс Юнайтед» знову 2 забитих і один незабитий пенальті, причому тими ж виконавцями. Але на біду «Фортуни», в цей раз «Вентс Юнайтед» пішли на зміну воротаря в серії післяматчевих пенальті. Він зумів відбити два пенальті, тим самим принісши своїй команді підсумкову перемогу в турнірі.

Отже, перехідний Кубок чемпіонатів ВЕНТС дістався команді «Вентс Юнайтед». За доброю традицією Кубок і медалі всім учасникам вручав директор компанії ВЕНТС Валерій Олексійович Коломійченко.

Своїми враженнями про матч поділився активний уболівальник – менеджер із зовнішньо-економічних відносин, Станіслав Береза:

Як давно Ви є футбольним уболівальником, чи граєте самі?

«Футбольним вболівальником є вже більше 20 років, а точніше з 1994 року, коли дивився перший для себе чемпіонат світу з футболу, що проходив у США. Чітко пам’ятаю фінал того чемпіонату між збірними Бразилії та Італії, в якому в серії пенальті перемогли бразильці. Професійно футболом ніколи не займався, за винятком нетривалого часу занять в шкільній футбольній секції і дворового футболу в дитинстві.»

За яку команду вболіваєте?

Серед команд ВЕНТС, звичайно ж, вболіваю за «Вентс Юнайтед» адже там грають мої колеги і товариші. З українських команд вболіваю виключно за «Динамо» Київ.

Ваші враження про недавній матч?

Фінальний матч вийшов дуже емоційним, напруженим і хвилюючим для вболівальників обох команд. «Вентс Юнайтед» програвав 3:0, надія на перемогу танула з кожною хвилиною, але в фіналі команда зібралася, звівши матч до серії пенальті – і в підсумку виграла кубок.

Гадаю, що секрет успіху команди – в єдності і згуртованості колективу. Хлопці проявили характер і волю до перемоги – і таки змогли повернути собі кубок, програний в минулому році!

Ми вітаємо команду-переможницю, бажаємо удачі і бойового запалу всім учасникам чемпіонату, а також дякуємо уболівальникам за активну підтримку. Впевнені, що в наступному футбольному сезоні нас чекають свіжі адреналінові емоції і вже, можливо, нові гравці впишуть свої імена до футбольної історії ВЕНТС. До зустрічі!