Журнали HARDI і ASHRAE про продукцію ВЕНТС

Продукція ВЕНТС активно завойовує ринок США, і відображенням цих тенденцій стали публікації в журналах HARDI і ASHRAE, які по праву вважаються лідерами серед профільних спеціалізованих видань.

Компанія ВЕНТС — US пропонує широку лінійку вентиляційного обладнання та аксесуарів, які високо цінуються американськими фахівцями і кінцевими споживачами. Серед основних переваг ВЕНТС експерти відзначають глибокі знання продукту, великий досвід і дотримання високих стандартів сервісу та обслуговування клієнтів.


Тому не дивно, що інформація про вентилятори змішаного типу ВЕНТС TT була розміщена в журналі HARDI в розділі «Star Products». «Зоряний продукт» від ВЕНТС поєднує в собі переваги осьового і відцентрового вентиляторів, має високу потужність і мінімальний рівень шуму. Продумана комбінація мотора та крильчатки дозволяє вентиляторам серії TT забезпечити потужний повітряний потік, необхідний для роботи у вентиляційних системах. Високу оцінку отримали компактність вентилятора і безперешкодний доступ до його внутрішніх деталей, що полегшує проведення сервісних робіт завдяки спеціальній кріпильный підставці.


Журнал ASHRAE опублікував блок, присвячений перевагам канальних відцентрових канальних вентиляторів ВЕНТС. Вентилятори, які продаються в більш ніж 90 країнах світу, успішно вийшли і на американський ринок. Конструкція вентиляторів дозволяє забезпечити високі експлуатаційні характеристики, серед яких низький рівень шуму, довговічність і тривалий термін безвідмовної роботи. Крім того, було відзначено виняткову зручність підключення агрегатів, оснащених усіма необхідними елементами для швидкого і простого під’єднання до електромережі. Корпус вентиляторів, залежно від вимог до експлуатації, може бути виконаний з метала або пластика. Окремим пунктом виділено низьке енергоспоживання вентиляторів, характеристика особливо важлива і актуальна для споживачів..

Закономірним завершенням опису переваг вентиляторів серій VK і TT стала інформація про фірмову гарантію 5 років, що вже стала візитною карткою якості від компанії VENTS.

Голосування
Чи допомагають Вам розсилки новин стежити за новинками?

результати

Загрузка ... Загрузка ...
Июнь 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930