fbpx

ВЕНТС об’єднує серця

«О любви не говори, о ней всё сказано», – співається у відомій пісні. І дійсно, краще за будь-які слова про це прекрасне почуття розкажуть закохані очі, ніжні усмішки та гарячі серця. Але є один день у році, коли про любов потрібно говорити. І ми готові! Тому що мова піде про наших колег, які знайшли одне одного, полюбили та створили міцні сім’ї саме на підприємстві «Вентиляційні системи». І кожна така сім’я має свою романтичну історію. Ми звернулися до деяких наших сімейних пар з проханням розповісти про свою історію кохання та поділитися власними секретами сімейного щастя.


Дмитро та Мар’яна АНУФРІЄВИ

Дмитро працює провідним інженером із технології та експлуатації обладнання (ЦВПВ), Мар’яна – оператором термотрансферного друку (група термотрансферного друку)

Дмитро: У компанії «Вентс» я працюю з 2012 року, дружина – з 2006 року. Наша перша зустріч відбулася на нових майданчиках цеху виготовлення промислової вентиляції. Тоді було виділено невелику ділянку під виробництво двигунів, де я і працював, а кабінет моєї майбутньої дружини знаходився в п’яти метрах від мого робочого місця. Спочатку ми придивлялися одне до одного. Кожен раз, коли Мар’яна проходила біля мене, я казав: «О Боже, яка дівчина!». Так я робив щоразу впродовж близько року.

У Мар’яні мене привабила її працьовитість: вона працювала днями і вечорами. Іноді навіть лякало, що вона стільки часу проводить на роботі.

Мар’яна: А мене в моєму майбутньому чоловікові привернула його харизма. Це слово для багатьох людей залишається загадкою, але його харизму я змогла розгадати. Діма притягує до себе увагу і відмінно будує відносини з оточуючими. Люди з такими якостями можуть домогтися фантастичних висот. Це той ресурс людини, який допомагає самовдосконалюватися. Саме це я побачила в Дімі.

Дмитро: Наш квітково-букетний період тривав не дуже довго, але і не дуже мало. Ми проводили час незвично. Я придивлявся до Мар’яни, адже для серйозних стосунків потрібно збагнути і відчути, твоя це людина чи ні. Думаю, Мар’яна вважала так само. Відверто кажучи, я не балував Мар’яну подарунками, зате своєю поведінкою вона продемонструвала, що любить мене таким, який я є.

Від нашого першого побачення і до освідчення пройшов, напевно, рік. Півроку ми придивлялися одне до одного, півроку жили разом, і одного прекрасного дня усвідомили, що якщо об’єднати харизматичну людину та працьовиту людину, то разом вони зможуть підкорити всі висоти цього світу. І так вже шість років.

Мар’яна: Наша компанія настільки велика, що ми далеко не завжди бачимося на роботі. Буває, вранці розходимося і тільки ввечері зустрічаємося. Переваги перебування в одній компанії – це загальна любов та прихильність до роботи. Я живу своєю роботою вже практично 14 років і не шкодую про це.

Що стосується нашої сім’ї, то в нас є донька, їй 11 років. Навчається на відмінно, і ми сподіваємося, що так буде і надалі. Вона в нас дуже активна дитина: вже третій рік відвідує уроки гри на гітарі, вивчає сольфеджіо, займається малюванням, полюбляє читати та вишивати бісером. Вона у нас дівчинка-позитив.

Ким ми бачимо нашу дитину в майбутньому? Напевно, тим, ким вона сама захоче стати. У своїх мріях наша донька починала з Президента України, потім вона захотіла, як мама, робити наліпки, потім стати інженером у компанії «Вентс», потім перекладачем, бізнес-леді, виробником телефонів і ще приміряла на себе багато-багато інших професій. У будь-якому разі, своїх дітей ми хочемо бачити успішними і щасливими, адже їх у нас буде багато.Павло та Світлана ПСАРЬОВИ

Павло працює випробувачем електричних машин, апаратів та приладів (ЦВВ), Світлана – старшим оператором термотрансферного друку (група термотрансферного друку)

Павло: У лютому пішов мій 17-й рік у компанії «Вентс». Світлана прийшла сюди на півроку раніше. Ми познайомилися в цеху виготовлення вентиляторів. Спочатку ми працювали в різних змінах, але потім потрапили в одну. Так нас і звела доля. Я був бригадиром, а дружина працювала на монтажі.

Світлана: Тоді ми просто спілкувалися, як колеги. Оскільки ми працювали в одному цеху, в нас були загальні теми для розмов. Потім просте спілкування переросло в дружні стосунки.

Павло: І в якийсь момент між нами проскочила іскра. Крім того, що Свєта дуже красива, мене привабила її скромність.

Світлана: А мені дуже сподобалося, як Паша відгукувався про свою маму. Було видно, що він дуже любить свою матір і не приховує цього, на відміну від більшості чоловіків. Цим він справив дуже приємне враження. А народна мудрість каже: «Як чоловік ставиться до своєї матері, так поводитиметься і з дружиною». Приваблювали і його особисті якості. Паша відповідальний та надійний. Які б у нас не відбувалися ситуації, навіть до нашого близького знайомства, я знала, що можу на нього покластися. Це мене і зачепило. А те, що чоловік у мене гарний – це певна річ.

Павло: Після нашої іскорки ми ще рік зустрічалися. Потім вирішили пожити разом. Ще через вісім місяців зрозуміли, що готові зробити наступний крок, і одружилися. Я шалено радий цьому. Я люблю подорожувати, тому кожні вихідні ми влаштовували собі романтичні поїздки. Незважаючи на те, що Свєта більше любить домашній відпочинок, вона підтримує мою пристрасть до подорожей.

Світлана: За один рік наших з Пашею відносин, здається, я відвідала більше місць, ніж за все життя до нього. Напевно, ми об’їздили всю Україну. Чоловік у мене легкий на підйом, а я повинна все проаналізувати і зважити. Проте ми живемо в повній гармонії.

Павло: Навіть те, що ми працюємо разом, не приносить нам жодного дискомфорту. Навпаки, це добре, що ми завжди поруч. У мене і батьки працювали разом, тому я за такі відносини.

Світлана: Робота в одній компанії навіть робить нас ближчими. На підприємстві можуть бути різні ситуації та нюанси. Я знаю, що з Пашею я легко можу ними поділитися, розповісти, що мене турбує, що лежить на душі. І ця людина завжди мене зрозуміє, тому що сам тут працює. Як мовиться, ми з ним на одній хвилі.

Проте робочі питання ми намагаємося тримати на роботі, а вдома приділяти час рідним. Сім’я у нас класична: мама, тато, донька та син. Доньці вже 20 років, вона навчається на дизайнера в Київському коледжі легкої промисловості. Дуже добре малює, тому й обрала таку професію. Синові Юрі – 12 років, і зараз він навчається в шостому класі. Любить спорт, займається в секції волейболу, добре співає. Знаєте, люди часто розмірковують, як би вони назвали своїх дітей. Так ось найцікавіше те, що ми з Пашею ще до нашої зустрічі мріяли назвати сина якраз цим ім’ям. Плюс у нас в родині є ще одна кумедна історія, пов’язана з ім’ям Юра.

Павло: О, так! Це дійсно цікавий збіг. Я народився у Вінницькій області, а Світлана – в Київській, але в селах з однаковою назвою – Юрківка. І тепер на чию б батьківщину ми не поїхали, завжди їдемо до Юрківки.

Світлана: А ще якщо помножити всі цифри в наших датах народження, то вийде одне число. Ну чим не гра долі? А секрет щасливого сімейного життя – це приймати одне одного такими, якими ми є, і не намагатися в партнерові щось змінити. Іншими словами, потрібно любити саме за те, що він – це він.Володимир та Наталія ГОЛОВАЩУКИ

Володимир працює начальником відділу інтернет-маркетингу, Наталія – інспектором бюро перепусток

Володимир: У компанії «Вентс» я працюю більше чотирьох років, а Наталя – удвічі довше. Наша перша зустріч відбулася, коли готували необхідні матеріали для одного з наших нових сайтів. Тоді ми проводили фотосесії в різних підрозділах підприємства, фотографували співробітників компанії на їхніх робочих місцях. Багато наших колег взяли участь у фотосесії, і Наталя в тому числі. Так і відбулося наше знайомство.

Наталія: Зараз ми щаслива дружна сім’я. У нас вже ростуть двоє прекрасних синів: Максиму три роки, Андрію – півроку. Девіз «ВЕНТС – одна велика сім’я!» в нашому випадку став уже більше ніж девізом, адже так склалося, що саме тут ми знайшли одне одного.

Читайте також

14 Січ 2021

100 робіт Івана Марчука у спеціальному випуску журналу VENTS Magazine

9 Гру 2020

Установки ВЕНТС забезпечують свіжим повітрям новий бізнес-центр

1 Гру 2020

Вентс відкрив представництва в Одесі та Дніпрі

14 Лип 2020

Нові горизонти команди «Ветеран-Вентс»

8 Кві 2020

Ми працюємо! Політика ВЕНТС у період пандемії COVID-19

18 Бер 2020

ВЕНТС долучився до встановлення рекорду України

22 Січ 2020

Юні таланти поділилися з ВЕНТС святковим настроєм

9 Січ 2020

Олександр Матлак: «Ми маємо пишатися тим, що виробляємо реально корисний для людей продукт»

28 Гру 2019

ВЕНТС долучився до святкових заходів

23 Гру 2019

Передноворічний подарунок для боярчан

19 Гру 2019

Новий календар ВЕНТС готовий дивувати

17 Гру 2019

ВЕНТС отримав престижну нагороду

10 Гру 2019

Сотні установок ВЕНТС забезпечать канадські сім’ї свіжим повітрям

18 Лис 2019

Кубок VENTS-POOL визначив кращих більярдистів року

5 Лис 2019

В епіцентрі партнерства

30 Жов 2019

ВЕНТС привітав партнерів з ювілеєм та поділився енергоефективними рішеннями

23 Жов 2019

Сорок два кілометри по Берліну

8 Жов 2019

Тамара Сбитна: «Успіх компанії створюють люди, які в ній працюють»

4 Жов 2019

Команда ВЕНТС створена для перемог

3 Жов 2019

How much is the fish?

1 Жов 2019

ВЕНТС відсвяткував День міста разом із боярчанами

24 Вер 2019

ВЕНТС відвідали гості з Грузії

12 Вер 2019

Кращі курорти зустрічають кращих працівників «Вентс»

5 Вер 2019

ВЕНТС привітав першокласників із початком навчального року

20 Сер 2019

ВЕНТС розкриває таланти

15 Сер 2019

День, коли Боярка «заіскрилася»

8 Сер 2019

ВЕНТС продовжує експансію на ринок країн Ближнього Сходу

17 Лип 2019

Максим Павлюк: «Змагання вчать рухатися до своєї мети»

3 Лип 2019

Зустрінемо, нагодуємо й подбаємо про ваше гарне самопочуття

26 Чер 2019

Ярослав Ковальчук: «Будьте цілеспрямованими, і результат не забариться!»

13 Чер 2019

Риболовецький день на Рибальському півострові

11 Чер 2019

Діти співробітників ВЕНТС взяли участь у благодійній акції

5 Чер 2019

Біг подовжує життя, і не лише власне

22 Тра 2019

ВЕНТС засяяв барвами української вишиванки

4 Кві 2019

ВЕНТС у пошуках талановитих спеціалістів

18 Бер 2019

Студенти виявляють усе більший інтерес до ВЕНТС

13 Бер 2019

Усмішки співробітниць ВЕНТС сповістили про прихід весни

26 Лют 2019

Кращим працівникам – найкращий відпочинок!

19 Лют 2019

LOVEnts: свято кохання в компанії «Вентс»

7 Лют 2019

Мрієте про кар’єрне зростання? Вам на «Вентс»!

Голосування
Наскільки зручним для вас став оновлений сайт?

результати

Loading ... Loading ...
Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Бер    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930