18.06.2019 Виставки

ВЕНТС показав орієнтири для вітчизняної вентиляційної галузі

У середині травня цього року в Києві проводилася 21 міжнародна промислова виставка «Акватерм Київ». Завдяки своїм масштабам та концепції виставка стала ефективним маркетинговим інструментом для розвитку бізнесу та чудовою платформою для презентації продукції у сфері енергоефективних систем опалення, вентиляції, кондиціювання, водопостачання, відновлюваної енергетики, сантехніки та басейнів. Користуючись нагодою, компанія «Вентиляційні системи» взяла участь у цьогорічному заході і представила свої останні розробки.

Стенд компанії викликав неабиякий інтерес серед відвідувачів виставки, адже саме тут можна було побачити майбутнє вентиляційної галузі на найближчі роки. Вентиляційний лідер і цього разу виправдав очікування спеціалістів, продемонструвавши найсучаснішу продукцію та рішення.

Значна увага гостей стенду була прикута до припливно-витяжних установок серій ВУТ/ВУЕ 270 В5Б ЕС та ВУТ/ВУЕ 180 П5Б ЕС. Такий інтерес перш за все був викликаний тим, що корпуси цих установок виконані зі спіненого поліпропілену (EPP). Це абсолютно нове рішення на українському ринку, вперше запропоноване компанією «Вентс». Корпуси з EPP мають низку беззаперечних переваг. По-перше, цей матеріал має високі показники міцності та еластичності, що виключає деформацію корпусу. По-друге, використання спіненого поліпропілену дозволяє досягти високих показників герметичності конструкції та звести до мінімуму тепловтрати і рівень шуму. По-третє, завдяки малій вазі корпусу припливно-витяжна установка має невелику загальну вагу – лише 14 кг. По-четверте, завдяки формованим елементам корпусу установка легко розбирається та складається, що значно полегшує сервісне обслуговування. По-п’яте, при монтажі установку можна розміщувати в будь-якому положенні (вертикально, горизонтально, вздовж і впоперек) завдяки тому, що патрубок для відведення конденсату та піддон можуть бути встановлені на потрібній стороні виробу. Додамо, що пристрої оснащені рекуператорами для відновлення тепла витяжного повітря та сучасною автоматикою з можливістю керування ними за допомогою Wi-Fi.

Сегмент децентралізованої вентиляції дивував гостей виставки новими установками Мікра 200 Е ЕРВ WiFi, Мікра 100 ЕРВ WiFi та Мікра 55, а також провітрювачами ТвінФреш Комфо РА-50 та Blauberg Vento Expert A50-1 Pro. Ці сучасні вентиляційні пристрої дозволяють повертати до приміщення тепло витяжного повітря, що зменшує навантаження на системи опалення холодної пори року. Крім того, децентралізовані установки оснащені автоматикою з розширеним функціоналом та можливістю керування за допомогою Wi-Fi.

Особливий інтерес у відвідувачів викликала установка Мікра 55, оснащена високоефективним трубчастим теплообмінником і двома ЕС-вентиляторами, що встановлюються у стіні. Таке технічне рішення дозволяє максимально знизити шум у приміщенні і значно зменшити габарити самої установки. Зменшені розміри Мікри 55 (товщина – менше 8 см, висота і ширина не перевищують 40 см) дозволяють найбільш оптимально розмістити кімнатний блок у приміщенні. Установка оснащена потужною системою фільтрації, байпасом і керується за допомогою додатка iOS та Android через Wi-Fi або за допомогою пульта (вбудованого або виносного).

У категорії побутової вентиляції було презентовано потужні витяжні вентилятори серій Квайт, Сілента та iFan, а також останні розробки компанії – вентилятори BODO і Gloss. Квайт і Сілента вирізняються низьким енергоспоживанням та мінімальним рівнем шуму. Вентилятори iFan мають широкий інтелектуальний функціонал з можливістю керування за таймерами, датчиками руху та рівнем вологи. На стенді вони були представлені в різних декоративних варіаціях. Якщо вищезгадані вентилятори вже добре відомі на ринку, то інноваційні новинки BODO і Gloss стали для відвідувачів приємним відкриттям.

BODO – це витяжний осьовий вентилятор з інтелектуальною системою контролю і керування. Пристрій вирізняється мінімалістичним круглим дизайном, який легко впишеться в інтер’єр більшості приміщень, наявністю датчиків контролю якості повітря, вологості, температури і датчика руху. Керування вентилятором здійснюється за допомогою додатка iOS та Android через Wi-Fi, а також за допомогою вбудованих сенсорних кнопок. Вентилятор Gloss має лаконічну лицьову панель, виготовлену з натурального скла, на якій відображаються параметри мікроклімату приміщення (відносна вологість і температура). Багатошвидкісний режим роботи DC-двигуна і крильчатка MixFlow забезпечують тиху й продуктивну роботу вентилятора.

У категорії промислової та комерційної вентиляції відвідувачі мали змогу ознайомитися з різними моделями та модифікаціями осьових, відцентрових та вентиляторів змішаного типу. Зокрема, гостям виставки було представлено вентилятори серій ВКМц 125, ТТ 125 ПРО, ТТ Сайлент-М 125, ВЦН 100, ВП 125, ВКП 100 та інші. На стенді також було представлено ​​одну з перспективних наукових розробок компанії – агрегат обробки повітря AirVENTS серії CFP. При розробці агрегатів цієї серії були враховані побажання та рекомендації провідних фахівців будівельно-монтажних компаній, які активно застосовують кліматичне обладнання ВЕНТС на різних об’єктах житлового та комерційного будівництва. Основна перевага AirVENTS – модульність, що дозволяє обрати оптимальну конфігурацію агрегата відповідно до конкретних умов проекту будівлі, врахувати всі особливості архітектури вентиляційних камер, де розміщується це обладнання. Агрегати обробки повітря AirVENTS обладнані сучасною автоматикою компанії Carel. Залежно від потреб замовника установки можуть комплектуватися індивідуальними елементами керування.

Серед іншої продукції варто згадати систему вентиляційних каналів FlexiVent, широкий асортимент повітророзподільних решіток та дизайн-концепт побутових вентиляторів Ейс і Бейс, який включає велику кількість універсальних декоративних панелей. Модульна система каналів FlexiVent, на думку більшості наших клієнтів із числа спеціалізованих монтажних компаній, визнана найуспішнішою науково-технічною розробкою «Вентс» у 2018 році. Її затребуваність на українському вентиляційному ринку доведена великими замовленнями з виготовлення повітропроводів і комплектувальних на виробничих потужностях компанії. FlexiVent є найбільш вдалим рішенням для створення систем вентиляції та кондиціювання при будівництві або реконструкції індивідуальних будинків. Ця система вдало поєднується з пластиковими каналами Пластивент та оцинкованими повітропроводами Спіровент. Беззаперечною перевагою FlexiVent є висока швидкість монтажу без застосування спеціальних інструментів, що дозволяє монтажним компаніям збільшити ефективність робіт з установлення систем вентиляції і значно скоротити терміни здавання об’єктів в експлуатацію. Додамо, що система FlexiVent включає канали, які мають антибактеріальні та антистатичні властивості. Антибактеріальні повітропроводи особливо стійкі до руйнування, причиною якого може стати тривалий вплив бактерій і мікробів.

Та на цьому приємні сюрпризи від «Вентс» не закінчилися. Гості стенду мали змогу особисто перевірити в роботі практично всі представлені пристрої. Кожного дня компанія проводила цікаві конкурси та лотереї, зокрема, змагання зі складання провітрювачів ТвінФреш та Blauberg Vento Expert на швидкість. Здивувало те, що у цьому протистоянні гарний результат продемонстрували дівчата, зруйнувавши існуючі стереотипи та залишивши чоловіків позаду. Переможці отримували в подарунок провітрювач Blauberg Vento Expert A50-1 Pro. Також щодня проводились розіграші призів серед усіх зареєстрованих гостей стенду. Щасливчики нагороджувалися сучасними побутовими вентиляторами ВЕНТС Квайт і різноманітною сувенірною продукцією. Цікаво, що одним з переможців розіграшу знову-таки стала жінка – пані Людмила, яка саме цього дня святкувала свій 75-й день народження. І це не дивно, адже з «Вентс» можливі будь-які приємні сюрпризи.

Читайте також

18 Апр 2019

ВЕНТС на виставці ISH 2019: під знаком енергозаощадження та інтелектуальних технологій

16 Апр 2019

ВЕНТС іде на Aquatherm. А ти йдеш?

8 Янв 2019

Інтерес до продукції ВЕНТС на Близькому Сході зростає

23 мая 2018

ВЕНТС зміцнив свої позиції на азіатському ринку

10 мая 2018

Європа зацікавлена в нових технологіях ВЕНТС

13 Апр 2018

Світовий вентиляційний лідер презентував Європі свої нові розробки

4 Апр 2018

Запрошуємо відвідати наш стенд на виставці CANTON FAIR 2018 (м. Гуаньчжоу, Китай)

16 Янв 2018

Запрошуємо відвідати наш стенд на виставці Mostra Convegno Expocomfort 2018 (Мілан, Італія)

26 Дек 2017

Близький Схід стає ще ближчим

15 Ноя 2017

Запрошуємо відвідати наш стенд на виставці The Big 5 2017

9 Ноя 2017

ВЕНТС зміцнює свої позиції в Китаї

12 Окт 2017

Запрошуємо відвідати наш стенд на виставці CANTON FAIR 2017 (г. Гуаньчжоу, Китай)

10 Окт 2017

ВЕНТС – у центрі Європи!

3 Окт 2017

Новинки ВЕНТС – у Бразилії!

19 Сен 2017

В авангарді вентиляційної моди

13 Сен 2017

Запрошуємо відвідати наш стенд на виставці FOR ARCH 2017 (м. Прага, Чехія)

15 Авг 2017

Запрошуємо відвідати наш стенд на виставці AquaTherm-Almaty 2017 (м. Алмати, Казахстан)

12 Июн 2017

Сто квадратних метрів свіжих ідей

12 мая 2017

Запрошуємо відвідати наш стенд на виставці AquaTherm 2017 (Київ, Україна)

27 Апр 2017

Ще один крок назустріч споживачеві

10 Апр 2017

Компанія «Вентиляційні системи» взяла участь у виставці ISH у Франкфурті-на-Майні

17 Фев 2017

Запрошуємо відвідати наш стенд на виставці KyivBuild Ukraine 2017

15 Фев 2017

Не прогавте наші новинки на виставці ISH 2017

3 Ноя 2016

Рішення ВЕНТС для Північної Європи

31 Окт 2016

Рішення ВЕНТС для Центральної Азії

25 мая 2016

Партнер ВЕНТС, JULIEN STILE, взяв участь у виставці ROMTHERM 2016

25 Апр 2016

ВЕНТС відвідав 40-ву виставку Mostra Convegno Expocomfort (MCE)

28 Мар 2016

ВЕНТС відвідав International Hardware Fair 2016 у Кельні

29 Фев 2016

ВЕНТС на виставці VSK в Утрехті (Нідерланди)

9 Ноя 2015

ВЕНТС на CANTON FAIR 2015 – завжди в тренді HVAC індустрії

8 Апр 2015

ВЕНТС на виставці ISH 2015

6 Апр 2015

Вторинна нерухомість Киргизії гостро потребує провітрювачів

24 Мар 2015

ВЕНТС на виставці ACREX India 2015

11 Мар 2015

ВЕНТС на виставці «Промисловий холод 2015»

25 Фев 2015

ВЕНТС на виставках IBS і AHR в Сполучених Штатах

6 Ноя 2014

ВЕНТС на BAKUBUILD 2014

30 Окт 2014

Виставка “CANTON FAIR 2014”

28 Окт 2014

ВЕНТС на виставці CULTIVA-2014, Відень (Австрія)

29 Сен 2014

Виставка ПОЖТЕХ — 2014 (Київ, Україна)

19 Июн 2014

ВЕНТС на виставці Акватерм 2014 (Київ, Україна)

Голосування
Наскільки зручним для вас став оновлений сайт?

результати

Загрузка ... Загрузка ...
Сентябрь 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Авг    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30